Finansal Teknolojiler

İmza Pos Ödeme Sistemleri Bilgilendiriyor

Sanal Pos Başvurusu Nasıl Yapılır?

Sanal mağaza sahiplerinin kafasında dönen sorulardan biri de sanal pos başvurularının nasıl, hangi evraklarla, hangi ön şartları yerine getirerek yapm..

Pazaryeri (marketplace) E-ticaret sitelerinin 2020 ‘deki 7 yeni trendi

E-ticaret sektörü hem hızla büyüyor hem de her zaman arka planda evrim geçiriyor. Yeni on yıl beraberinde birçok farklı trend ve yenilik getirdi. Örne..

Başarılı bir E-ticaret girişiminin 8 özelliği

Herkesin hayatı boyunca aklına en az bir kere, “milyon dolarlık” fikir gelir. Olur ya, fikrin tutacağına ve kuracağınız işin büyümesine kesin gözüyle ..

Sanal Pos Komisyon Oranları Hakkında..

Bu yazımızda Sanal Pos komisyon oranlarını inceleyeceğiz. Sanal Pos Nedir? Ne İşe Yarar? yazımızı okumadıysanız ve merak ediyorsanız, buradan ulaşabil..

Turk-internet.com, Kurucu Ortaklarımızdan Özkan Meraş ile Röportaj Yaptı

Türk İnternet Endüstrisi Portalı Turk-internet.com, İmzaPos kurucu ortaklarından Özkan Meraş ile bir röportaj gerçekleştirdi. Röportajda online ödeme ..

Sanal Pos Nedir? Ne İşe Yarar?

Sanal POS nedir?  Son yıllarda E-ticaretin ve startupların hızla büyümesi firmaların geleneksel ödeme yöntemlerinden vazgeçmesine, fiziki POS cihazla..

Mail order tahsilat sistemi nedir? Güvenli midir?

Mail order tahsilat sistemi, müşteriden alınan kart bilgilerinin (isim soyisim, kart no, son kullanma tarihi ve cvc) POS makinesinde tuşlanması yoluyl..

Yöneticiler, satış normlarını dijital-etkin hale getiriyorlar

McKinsey & Co. ‘nun yönetim danışmanları tarafından yapılan bir araştırmaya göre, çoğu işletmede yöneticiler, self servis e-ticaret ve çevrimiçi sipar..

B2B E-ticaret ‘te yapılan 5 yanlış varsayım

B2B e-ticaret hakkında, İnternetteki binlerce blog yazısında hatalı çıkarımlardan ve bilgilendirmelerden kaynaklanan,  çok sayıda yanlış anlamalar ve ..

Corona Virüs Krizi : Virüs E-Ticaret İçin Bir Tehdit Mi?

Şu anda bir konu, diğer hiçbir konuya benzemeden hepsinin üzerinde egemenlik kurmuş durumda : COVID – 19, yani Corona Virüs. Alışveriş merkezleri, sin..

E ticaret Güvenlik Sistemleri

İnternet üzerinden satış yapmak ve gelir elde etmek istiyorsanız öncelikli konularınızdan bir tanesi e-ticaret güvenlik sistemleri olmalıdır. İnternet..

PCI DSS nedir? PCI Uyumluluğu nedir?

PCI – DSS nedir? PCI Uyumluluğu ne demektir? PCI DSS (Payment Card Industry Data Security Standard) , 2004’te 4 büyük kredi kartı firmasının ortak gi..

3D Secure nedir? Neden kullanılır?

İnternetten yapılan alışveriş miktarının 2010’un başından beri hızla artması, online ödeme sistemlerinin (Sanal Pos) güvenilirliğini tekrar elden geçi..