Finansal Teknolojiler

Ücretsiz Sanal Pos I E-Ticaret I E-Tahsilat Sistemleri

odeme-erkranları

Ücretsiz Sanal Pos

Sanal Pos Çözümleri

İMZAPOS Sanal pos, kullanıcılarının ödeme işlemlerini hızlı ve daha kolay bir şekilde yapabileceği bir online ödeme aracı sistemidir. Bu sistem içerisinde yer alan üye işlerimiz, bankalar ya da çeşitli aracı kuruluşlar vasıtasıyla üye iş yerlerimize sanal pos hizmeti vermektedir.

odeme-erkranları
vadeli-sanal-pos
VADELİ SANAL POS İLE

Güvenilir ve hızlı tahsilatla, düşük komisyon oranlarıyla tanışın

İşletmeniz için gereken çalışma modellerine göre en düşük komisyon garantisi. SMS ve E-posta ile link gönderme, API, ortak ödeme sayfası, İMZAPOS ödeme ekranı ve ihtiyacınıza göre banka ve kredi kartlarından 3D güvenlik adımı ile ödeme alabilirsiniz.

ucretsiz-sanal-pos

Ücretsiz sanal pos hizmetimiz hakkında.

Ücretsiz sanal pos hizmeti kapsamında, sanal ortamda yapılacak ödeme işlemlerinin tamamı kapsamında sanal poslar aracılığı ile ücretsiz bir şekilde gerçekleştirilmesini hedeflemekteyiz.

Ancak bu işlemler tamamıyla ücretsiz olarak değil de aracı kuruluşların ya da bankaların belirli bir miktarlarda komisyon alması şeklinde sağlamaktayız.

Sanal pos kullanımı güvenli ve hızlı alışveriş konusunda hem üye işlerimizin hem de müşterilerinizin ödeme ve hesap bilgilerini garanti altına almaktayız.

Bu anlamda online satışlarda en çok tercih edilen ödeme yöntemi imzapos sanal pos olarak üye işlerimizin sorunlarını en hızlı şekilde çözmekteyiz. 

Pratik, Kullanışlı hesaplı sanal pos

Kurulum Ücreti, Ek Ücretler İmzapos'da yok.

Ücretsiz Başvuru

Yıllık sanal pos kullanım ücreti, başvuru ve entegrasyon bedeli, verimsizlik ücreti gibi ücretler almıyoruz. Sektörünüze ve aylık ciro hacminize göre komisyon oranları ile çalışın avantajlı oranlardan faydalanın.

Kolay Ödeme

Türkiye’de faaliyet gösteren birçok kart programına sahip banka ve kredi kartından peşin ve taksitli ödeme alabilirsiniz.  İMZAPOS tarafından ertesi gün hesabınıza yatırılır.

Hızlı Başvuru

Herhangi bir abonelik ya da kurulum ücreti ödemeden, tüm banka ve kredi kart programları ile tek bir sözleşmede “Online” ortamda onaylayarak, ön adımı tamamlanmış olursunuz. 

Ücretsiz Sanal Pos Başvurusu Nasıl Yapabilirim

Ücretsiz sanal pos başvuru sürecinde Özellikle bankalar, sanal pos kullanacak olan işletmeler ile ilgili oldukça karmaşık prosedürler uygulamaktadır. Bu bakımdan imzapos.com içerisinde bulunan başvuru formu sayesinde hızlı bir şekilde sanal pos başvurusu yaparak e-ticaretteki tahsilat işlemlerinizi başlatmanız mümkündür.

Ücretsiz sanal pos başvurusu bu konuda çok da zaman almayan pratik bir işlem olarak üye işlerimizin karşısına çıkmaktayız.

ucretsiz-sanal-pos
İŞİNİZ İÇİN
E-TİCARET

Ürünlerinizi/hizmetlerinizi pazarlayabileceğiniz modüler yapıda (dilediğiniz özelliklerini kullanabildiğiniz) geliştirilmiş bir E-ticaret platformu arıyorsanız, İmzapos'un kendi E-ticaret yazılımı ile tanışın.

İŞİNİZ İÇİN
FİNANSAL RAPORLAMA

Tüm işlemlerinizi takip edebileceğiniz bu raporlama ekranlarına İMZAPOS Paneli'nden ulaşabileceğiniz gibi API’miz aracılığı ile paylaştığımız verileri kendi harici yazılımlarınıza entegre edebilirsiniz.

HIZLI ÖDEME İÇİN
ANDROİD POS

Android Pos üzerinden mal veya hizmet sattığınız iş yerinizde kredi kartından peşin veya taksitli işlem yaparak tahsilatı tamamlayabilirsiniz. QR ve NFC ile ödeme alabilir, işlemlerinizi hızlandırabilirsiniz.

Blokaj Neden Uygulanır ?

Vadeli Sanal Pos ne anlama geliyor?

finansal-raporlama

Vadeli Sanal Pos kullanım yöntemi ve ödemeler

Blokaj süresi, başarılı ödeme işlemleri sonrasında “koruma hesabı” ‘nda biriken paranın geldiği ilk andan gönderiminin yapılacağı güne kadar içeride geçirdiği süreyi kapsar.

Yani sizin 1 Ocak tarihinde gerçekleşen 100TL’lik bir ödemeniz, eğer 32 gün blokaj ile çalışıyorsa, 32 gün boyunca havuzda bekler ve 32. günün sonunda (3 Şubat) paranız ödeme periyoduna dahil edilmek üzere sürece alınır.

Şimdi gelelim ödeme periyoduna. Ödeme periyodu, bir üye iş yerinin kaç günde bir ödeme alacağına yani ödeme döngüsüne işaret eder. Diyelim ki 7gün blokaj ve haftalık ödeme periyodu ile çalışan bir üye iş yerisiniz. Bu durumda ödemelerinizi, işlemlerin yapıldığı günden itibaren 7 gün sonra alırsınız.

SPAM Kontrolü yapınız.

Başvuru sonrası Gelen E-Maile Dikkat!

e-tahsilat-sistemi

Başvurunuz Onaylandı !

işletmeniz için ilk başvuruyu yaptıktan sonra, Sistemimiz tarafından uygun görüldüğü taktirde. Başvuru da kullanmış olduğunuz “E-Mail” adresinize Ön başvurunuz onaylandı, E-Maili gelecektir.

Gelen E-Mail üzerinden başvuruyu tamamla butonuna basınız. Basmış olduğunuz linkin imzapos.com uzantısı olduğuna dikkat ediniz.  

Evraklar ilettikten sonra !

imzapos başvuru ekranında evraklarını eklemek için gerekli alanlar oluşturulmuş olup, Ekranda yükleyeceğiniz işletme evraklarınız için Png,Jpe ve Pdf form atında ekleyebilirsiniz. Dosyalarınızın boyutu maksimum 2MB’dır. 

Eğer evrak yükleme adımda zorlanır iseniz. Ekranda bulunan World ön kayıt formunu doldurarak, [email protected] email adresine iletebilirsiniz. 

İşletmeniz için Sanal Pos Başvuru adımını bu şekilde tamamlamış olacaksınız. 

Pratik Ve Hesaplı Sanal pos

Banka ve kredi kartlarından ödeme almak için ihtiyacınız olan her şey İmzaPOS'ta!

İşletmesine değer katmak ve ileri taşımak isteyenler için fırsatlar yaratacak teknolojiler üretiyoruz.

Web Sitesinden Ödeme AL

Yıllık sanal pos kullanım ücreti, başvuru ve entegrasyon bedeli, verimsizlik ücreti yok.

Sektörünüze ve aylık ciro hacminize göre komisyon oranları ile çalışın avantajlı oranlardan faydalanın.