odeme-erkranları

E-Ticaret I Ücretsiz Sanal Pos

İmzapos E-Ticaret Paketleri

İmzapos akıllı E-ticaret yazılımları sayesinde,  ürünlerinizi kolayca sanal dünyada pazarlayabilirsiniz. Ücretsiz sanal pos sayesinde ise, müşterilerinize yaptığınız satışların bedellerini tahsil edebilirsiniz.

Kurulum ücreti, çekim başı sabit komisyon ücreti gibi modellerle sizi yormuyoruz. 

Ertesi gün ödemelerde 1.99%'dan başlayan komisyon oranları.

odeme-erkranları
odeme-erkranları
eticaret-imzapos

B2C Pazarlama ile
"Firmadan Müşteriye"
Eticaret Hizmetleri

Tüm perakendeciler için oldukça önemli olan B2C iş modelindeki firmalar; ürün ve hizmetlerini kendi sanal mağazalarında sunar ve tüketicilerin aradıkları ürünleri siteleri üzerinden bulabilmesine olanak sağlayarak, online satışı gerçekleştirirler.

B2B Pazarlama ile
"Firmadan Firmaya"
Eticaret Hizmetleri

B2B pazarlama, şirketler arası ticaret, pazarlama ve satış çalışmalarına verilen kısa addır. Bu da bir firmanın ürün ve hizmetlerinin başka bir firmaya pazarlanması anlamına gelir.

C2C Pazarlama ile
"Tüketiciden tüketiciye"
Eticaret Hizmetleri

C2C Pazarlama, tüketicilerin arasında yapılan ticarettir. Pazaryerleri, bu pazarlama tekniğinin kullanıldığı en önemli platformlardır. N11, Gittigidiyor, Hepsiburada gibi firmalar en bilinen örnekleridir.

B2B E-Tahsilat
"Bayi ve alt bayi"
E-Tahsilat Hizmetleri

İmzapos bayileri olan işletmeler bayilerinden, bayilerinin alt bayilerinden ve bayilerinin müşterilerinden internet üzerinden e-tahsilat yapabilmektedirler.

Sahip olduğumuz özellikler ile bayiler veya bayilerin alt bayileri müşterilerine yaptıkları satışların tahsilatını ertesi gün hesabında olacak şekilde yapabilmektedirler. 

Ayrıca, İmzapos’un geliştirdiği Portal ile, tüm tahsilat işlemlerinin takibi yapılabilir, detaylı raporlar çıkarılabilir, periyodik ödeme talimatı verilebilir. Kısaca paranızın üzerine bir GPS yerleştiriyoruz diyebiliriz.

VADELİ SANAL POS

Kendimize güveniyoruz, kar marjınızı arttıracağız.

İşletmenizin çalışma modellerine göre en düşük komisyon garantisi İmzapos'da. SMS ve E-posta ile link gönderme, API, ortak ödeme sayfası, İmzapos ödeme ekranı ve ihtiyacınıza göre banka ve kredi kartlarından 3D güvenlik adımı ile ödeme alabilirsiniz.

Blokaj Neden Uygulanır !

İşletmeniz İçin vadeli ödeme ne anlama geliyor!

vadeli-sanal-pos

Vadeli ödeme hakkında.

imzapos blokaj süresi ile ödeme periyodu arasındaki farkta yatıyor. Blokaj süresi, başarılı ödeme işlemleri sonrasında “koruma hesabı”nda biriken paranın geldiği ilk andan gönderiminin yapılacağı güne kadar içeride geçirdiği süreyi kapsar.

Yani sizin 1 Ocak Pazartesi gerçekleşen 100TL’lik bir ödemeniz, eğer 24 gün blokaj ile çalışıyorsa, 24 gün boyunca havuzda bekler ve 24. günün sonunda paranız ödeme periyoduna dahil edilmek üzere sürece alınır.

Şimdi gelelim ödeme periyoduna. Ödeme periyodu, bir üye iş yerinin kaç günde bir ödeme alacağına yani ödeme döngüsüne işaret eder. Diyelim ki 24 gün blokaj ve haftalık ödeme periyodu ile çalışan bir üye iş yerisiniz.

Bu durumda pazatesi ve takip eden salı günleri arasında gerçekleşen başarılı işlemlerin ödemelerinin toplamı 24. günden sonraki ilk iş gününde hesabınıza aktarılır.

İMZAPOS ÖZELLİKLER

Diğer firmalardan bizi ayıran özelliklerimizle, İşletmeniz için bir çok yeni teknoloji ile tanışın.  Sizde imzapos'un tüm ayrıcalıklarından yararlanmak  için detaylı bilgileri bakarak hemen başvuru yapabilirsiniz. 

İŞİNİZ İÇİN
TEK TIKLA ÖDMEME

İMZAPOS Tek tıkla ödeme yöntemi son kullanıcıya belirli faydalar da sağlayabilir. Firmalar kendi uygulamaları vasıtası ile ödeme yapan müşterilerine özel sadakat programları uygulanır.

TAHSİLATLARINIZ İÇİN
E-TAHSİLAT

Ödeme çözümü sunmak E-tahsilatların gerçekleşmesi adına faaliyet göstermektir. Ancak B2B ve B2C olarak faaliyet gösteren firmaları kapsar. Bayi ve alt bayi sayısı olan işletmelerin ilk tercihi E-Tahsilatır. 

HIZLI ÖDEME İÇİN
ANDROİD POS

İMZAPOS üye iş yerleri, müşterilerinin hizmetleri ya da ürünleri için her an ödeme yapmasına olanak verecek sistemlere ücretsiz sahip olurlar. Tüketicilerin satın alma alışkanlıkları ve satın alma yöntemleri çeşitlilik göstermektedir.