tand-satislari

YENİ NESİL
SANAL POS SİSTEMİ

İMZAPOS’la dünyanın her yerinden ödeme alın, Taksitli Satışlar yapın. Siz işlerinize Odaklanın, Ödemelerinizi bize bırakın. 

imzapos-kurumsal

B2B E-Tahsilat

"Bayi ve
alt bayi"

İMZAPOS
E-Tahsilat Hizmetleri

İMZAPOS Bayileri olan işletmeler bayilerinden, bayilerinin alt bayilerinden ve bayilerinin müşterilerinden internet ten e-tahsilat yapabilmektedirler. 

Sahip olduğumuz özellikler ile bayiler veya bayilerin alt bayileri müşterilerine yaptıkları satışların tahsilatını ertesi gün hesabında olacak şekilde işlem yapabilmektedirler.

Nasıl Sanal POS Sahibi Olursunuz?

İMZAPOS’un sunduğu Sanal POS altyapısını kullanmak için yapmanız gerekenler sırası ile aşağıda belirtilmiştir.


– İMZA POS başvuru süreci tamamlanmalı:  İMZA POS başvuru formu’nu dol durmanızın ardından evrak yükleme ve değerlendirme süreçlerinin ardından 1 iş günü içinde Sanal POS sahibi olabilirsiniz.


– Sanal POS destek ekibimiz tüm süreç boyunca Sanal POS entegrasyonu için size destek verir.


– Entegrasyon sonunda İMZA POS’u kullanmaya başlayabilirsiniz.
İMZA POS’a hemen başvurabilirsiniz.

imzapos-Sanal-Pos-Hizmetleri
imzapos-Sanal-Pos-Hizmetleri

Sanal POS Entegrasyonu Nedir!

E-Ticaret siteleri müşterilerinden kartla İnternet üzerinden ödeme almak için bir Sanal POS altyapısına sahip olmalıdır. E-ticaret Sanal POS entegrasyonu, E-ticaret sitelerinin Sanal POS sistemleriyle iletişimde olup kartlardan çekim yapmalarını sağlayan sistemleri siteleri için kullanmayı sağlar.

mail-order-sistemi
mail-order-sistemi

YEP YENİ MAİL ORDER SİSTEMİ

PAYALL CÜZDAN İLE TANIŞIN

İMZAPOS ve PAYALL İş ortaklığı sayesinde. Güvenli ödeme dönemi de başlamış olup. Artık bayi ve alt bayilerinizden Mail Order formu doldurmanıza gerek kalmadan. Sanal cüzdan ile işlemlerinizi saniyeler içinde yapabilirsiniz . 

Üye iş yeri uygulamamız ve cüzdan uygulamamız sayesinde, Bayi ve alt bayilerinizle birlikte son kullanıcının da aklında herhangi bir soru işareti olmadan, Güvenli bir ortam ile bilgilerini paylaşmadan sadece Cüzdan uygulamasındaki ödeme onay ekranı sayesinde, işleminiz ve işlemleriniz için ek zaman kaybetmeden yapabilirsiniz.  

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız..

İMZAPOS'UN AYRICALIKLI DÜNYASINA GÖZ ATIN

ALTERNATİF ÖDEME ALMA

Eğer İMZA POS Sanal POS kullanıcıysanız, PAYALL Cüzdan kullanıcılarından, QR Kodla Ödeme, E-Para ile ödeme, Nakit ile ödeme alma yöntemlerine de sahipsiniz demektir.

imzapos-sanal-pos-hizmetleri

KISMİ ÖDEME I KISMİ İADE

İMZA POS'un kısmi ödeme ve kısmi iadelerle ilgili altyapısı ile, Kullanıcı paneliniz üzerinden Kısmı iade ve tam tutarı hemen geri ödeyebilirsiniz.

ÖDEME FORMU

İMZA POS olarak bir çok testlerin sonucunda güncel halini alan ödeme formumuzla, tüm kullanıcılarımıza ortak kullanımlı pratik bir çözümler sunuyoruz.

İŞLERİNİZİ BÜYÜTÜYORUZ

Siz değerli kullanıcılarımıza sunduğumuz, birebir destekten yararlanan avantajlı üye iş yerleri, satışlarını %14 artırıyor. Siz de İMZAPOS ve PAYALL cüzdan ile işlerinizi büyütüyoruz.

İMZAPOS NEDİR NASIL ÇALIŞIR!

üye İş yeri.

Ayrı ayrı sanal pos almak yerine imzapos tüm bankaları bir araya getirerek, Tek 1 platfromdan 12 Taksite kadar işlem yapma imkanı sizleri bekliyor..

TÜRKİYE'NİN İLK

CEP
POSU

Üye iş yeri onayınız tamamlandıktan sonra, Mobil pos cihazımızı da kullanma hakkına sahip olursunuz. Ek protokol vb. işlemlere maruz kalmadan, Mağazanızdaki gibi mobil pos cihazımızı rahatlıkla kullanabilirsiniz.  Yıllık Aidat, Verimsizlik bedeli Vb. Ek masraflar olmadan Tüm bankaları içinde barından Taşınabilir pos için başvuru yapabilir. Müşteri destek hattımızdan da bilgi alabilirsiniz.

SABİT ÜCRET YOK
AYLIK ÜCRET YOK

Sizin için sunduğumuz avantajlı İMZAPOS Sanal POS oranlarına için başvuru yapın ve güvenli ödeme ile tanışın.

Web Sitesinden Ödeme Al

iSoft Shop E-Ticaret Sistemleri ile 24 Saat içinde ödemelerinizi almaya hemen başlayın.

QR Kodla Ödeme Al

Üye iş yeri, müşteri uygulamasındaki QR kodu taratarak ödeme talebini sisteme girer. Bu ödeme bilgisi, müşterinin cep telefonuna bildirim olarak gider. 

SMS İle Ödeme Alma

İMZAPOS Online tahsilat sistemi aracılığı ile size ödeme yapacak müşterilerinize SMS ile göndereceğiniz bir bağlantı ile müşterileriniz banka kartı ve kredi kartından ödeme yapabilir

Stand Satışlarınızı Artırın

Hız ve pratikliğe en çok ihtiyaç duyduğunuz stant satışlarınızda artık yeni bir yardımcınız var! İMZAPOS mobil uygulamasından fiyatını ve Açıklamasını girerek, telefonunuzu bir POS cihazına dönüştürün ve ödemenizi Hemen alın.

Alternatif Ödeme alma yöntemleri

E-ticaret
Sitenizden ödeme alma.

iSoft Shop E-Ticaret Sistemleri ile 24 Saat içinde ödemelerinizi almaya hemen başlayın.

Tek entegrasyonla tüm kredi kartlarından ödemelerinizi almak için daha fazla vakit kaybetmeyin! Oturduğunuz yerden İMZAPOS Sanal POS’a başvurun ve 24 saat içinde online satış yapmaya başlayın.

Kolay ödeme

İMZAPOS ile her karttan kolayca ve doğrudan ödeme alırsınız.

Tamamen Ücretsiz

İMZAPOS'da komisyon ve başvuru ücreti vermesiniz. Kimse sizin adınıza tahsilat yapmaz, ödeme doğrudan hesabına gelir. 

imzapos-sanal