Finansal Teknolojiler

Hakkımızda I İmza Pos Sanal Pos Hizmetleri Hakkında

Hakkımızda

12 Yıllık sektör deneyimi ile yazılım teknolojileri çözümleri üreterek çalışmalarına başlayan. İMZAPOS A.Ş., özellikle ödeme teknolojilerine odaklanmış ve bu alanda kendini her geçen gün büyüyerek geliştirmektedir.

İmzapos, farklı ölçekteki ve sektörlerdeki firmalara, ödeme teknolojileri konusunda yazılım tedariki ve danışmanlık desteği vermektedir.

Yakın dönemdeki çalışmalarla, fiziki POS’ların yerine android POS’ları geçirmeyi ve bu posların arkasında sanal POS çalıştırarak, tek bir cihaz üzerinden tüm bankalarla iletişim kurabilme özelliğiyle işletmelerin çok daha kolay bir şekilde bankalara bağlanmasını ve ödeme alabilmesini sağlayarak.

E-para kuruluşlarıyla yaptığı entegratör anlaşmalarıyla, aldığı dijital cüzdan servislerini kullanıyor; ön ödemeli kartlar ve sadakat programlarını da eş zamanlı çalıştırarak kendi ekosistemini kurma ve büyütmeye odaklanıyor.

İmzapos, yapılanmasını Türkiye geneline bayilikler aracılığıyla yayarak, kapsama alanını genişletmek ve pazar payını her geçen gün daha da güçlendirerek yoluna devam etmektedir.

Siz sadece işinize odaklanın tahsilatı bize bırakın.

Pratik, Kullanışlı hesaplı sanal pos

Vizyonumuz

Ödeme hizmetleri alanında sürekli hizmet değer üreterek her aşamasını müşterilerimiz ile paylaşarak, sektöründe lider olma yolunda, güvenilir, saygın ve evrensel bir yapı ile güçlerimizi iş ortaklarımızla birleştirerek öncü olmaktır.

android-pos-cuzdan
GATEWAY BAYİ, ALT BAYİ
E-TAHSİLAT SİSTEMİ

İMZAPOS bulut tabanlı ödeme geçidi ile işletmenize ait tüm bankaların Sanal POSlarını, birçok ödeme ve e-para kuruluşunu tek merkezden kolayca entegre edebilir, kart saklama, tek tıkla ödeme, Gateyway Hizmeti.

ÖN MUHASEBE VE
E-DÖNÜŞÜM PROGRAMI

İMZABOX Küçük, orta ve büyük ölçekli şirketlerin ihtiyaçlarına göre özel yazılımlarla mali verilerinizi hızlı ve pratik şekilde zamandan tasarruf ederek kayıt altına alabilir ve raporlamalarınızı gerçekleştirebilirsiniz. 

HIZLI ÖDEME İÇİN
ANDROİD POS

İMZAPOS üye iş yerleri, müşterilerinin hizmetleri ya da ürünleri için her an ödeme yapmasına olanak verecek sistemlere ücretsiz sahip olurlar. Tüketicilerin satın alma alışkanlıkları ve satın alma yöntemleri çeşitlilik göstermektedir.

İŞİNİZ İÇİN
E-TİCARET

Ürünlerinizi/hizmetlerinizi pazarlayabileceğiniz modüler yapıda (dilediğiniz özelliklerini kullanabildiğiniz) geliştirilmiş bir E-ticaret platformu arıyorsanız, İmzapos'un kendi E-ticaret yazılımı ile tanışın.