Hakkımızda

12 Yıllık sektör deneyimi ile yazılım teknolojileri çözümleri üreterek çalışmalarına başlayan. İMZAPOS A.Ş., özellikle ödeme teknolojilerine odaklanmış ve bu alanda kendini her geçen gün büyüyerek geliştirmektedir.

İmzapos, farklı ölçekteki ve sektörlerdeki firmalara, ödeme teknolojileri konusunda yazılım tedariki ve danışmanlık desteği vermektedir.

Yakın dönemdeki çalışmalarla, fiziki POS’ların yerine android POS’ları geçirmeyi ve bu posların arkasında sanal POS çalıştırarak, tek bir cihaz üzerinden tüm bankalarla iletişim kurabilme özelliğiyle işletmelerin çok daha kolay bir şekilde bankalara bağlanmasını ve ödeme alabilmesini sağlayarak.

E-para kuruluşlarıyla yaptığı entegratör anlaşmalarıyla, aldığı dijital cüzdan servislerini kullanıyor; ön ödemeli kartlar ve sadakat programlarını da eş zamanlı çalıştırarak kendi ekosistemini kurma ve büyütmeye odaklanıyor.

İmzapos, yapılanmasını Türkiye geneline bayilikler aracılığıyla yayarak, kapsama alanını genişletmek ve pazar payını her geçen gün daha da güçlendirerek yoluna devam etmektedir.

Siz sadece işinize odaklanın tahsilatı bize bırakın.

Pratik, Kullanışlı hesaplı sanal pos

Vizyonumuz

Ödeme hizmetleri alanında sürekli hizmet değer üreterek her aşamasını müşterilerimiz ile paylaşarak, sektöründe lider olma yolunda, güvenilir, saygın ve evrensel bir yapı ile güçlerimizi iş ortaklarımızla birleştirerek öncü olmaktır.

android-pos-cuzdan
GATEWAY BAYİ, ALT BAYİ
E-TAHSİLAT SİSTEMİ

İMZAPOS bulut tabanlı ödeme geçidi ile işletmenize ait tüm bankaların Sanal POSlarını, birçok ödeme ve e-para kuruluşunu tek merkezden kolayca entegre edebilir, kart saklama, tek tıkla ödeme, Gateyway Hizmeti.

ÖN MUHASEBE VE
E-DÖNÜŞÜM PROGRAMI

İMZABOX Küçük, orta ve büyük ölçekli şirketlerin ihtiyaçlarına göre özel yazılımlarla mali verilerinizi hızlı ve pratik şekilde zamandan tasarruf ederek kayıt altına alabilir ve raporlamalarınızı gerçekleştirebilirsiniz. 

HIZLI ÖDEME İÇİN
ANDROİD POS

İMZAPOS üye iş yerleri, müşterilerinin hizmetleri ya da ürünleri için her an ödeme yapmasına olanak verecek sistemlere ücretsiz sahip olurlar. Tüketicilerin satın alma alışkanlıkları ve satın alma yöntemleri çeşitlilik göstermektedir.

İŞİNİZ İÇİN
E-TİCARET

Ürünlerinizi/hizmetlerinizi pazarlayabileceğiniz modüler yapıda (dilediğiniz özelliklerini kullanabildiğiniz) geliştirilmiş bir E-ticaret platformu arıyorsanız, İmzapos'un kendi E-ticaret yazılımı ile tanışın.

TAHSİLATLARINIZ İÇİN
E-TAHSİLAT

Ödeme çözümü sunmak E-tahsilatların gerçekleşmesi adına faaliyet göstermektir. Ancak B2B ve B2C olarak faaliyet gösteren firmaları kapsar. Bayi ve alt bayi sayısı olan işletmelerin ilk tercihi E-Tahsilatır. 

BANKA BAKİYEM
E-TAHSİLAT SİSTEMLERİ

Tüm hesap hareketlerinizi kontrol etmek için ayrı ayrı bankalara girmekle uğraşmayın, hepsini aynı anda imzapos bakiyem üzerinden takip edin. Tek ekranda tüm hesap hareketlerinizi ve banka bakiyelerinizi görüntüleyebilirsiniz.

İŞİNİZ İÇİN
KOLAY ÖDEME EKRANI

İmzapos bayileri İster fiziksel ister online mağazanız ister de her iki mağazanız birden olsun size hiçbir teknik geliştirme ihtiyacı duymadan ödeme alabileceğiniz ekranlar sunuyoruz.

TAHSİLATLARINIZ İÇİN
ÖN PROVİZYON

Daha çok seyahat, turizm, araç kiralama vb. sektörlerde faaliyet gösteren firmaların tercih ettiği bu yöntem sayesinde, daha sonraki bir tarihte sunulacak hizmete ilişkin tutar kadar kart limiti bloke edilir.

PARÇALI ÖDEME İÇİN
PAZAR YERİ

Müşteri site ziyareti sonrası alışveriş yapar. Ücret İMZAPOS sanal pos ile tahsil edilir. Sonrasında site sahibine anlaşmasına bağlı olan oranı, satıcıya ise kalan tutarı vadesinde hesaplarına yatırır.

 

İŞİNİZ İÇİN
TEK TIKLA ÖDEME

İMZAPOS Tek tıkla ödeme yöntemi son kullanıcıya belirli faydalar da sağlayabilir. Firmalar kendi uygulamaları vasıtası ile ödeme yapan müşterilerine özel sadakat programları uygulanır.

TAHSİLATLARINIZ İÇİN
SMS & E-MAIL İLE ÖDEME

İmzapos Online tahsilat sistemi aracılığı ile size ödeme yapacak müşterilerinize SMS & E-MAİL ile göndereceğiniz bir bağlantı ile müşterileriniz banka kartı ve kredi kartından ödeme yapabilir.

SİZ UNUTMAYIN DİYE
TEKRAR EDEN ÖDEME

Sigorta acenteleri, ücretli  abonelik sunan yayınlar, bağış kabul eden kuruluşlar, dönemsel fatura oluşturan kurumlar, abonelik ücreti toplayan yaşam alanları yönetimleri, franchise sistemi olan firmalar, Vb. Şirketler.

PRATİK VE
HESAPLI SANAL POS

Banka ve kredi kartlarından ödeme almak için ihtiyacınız olan her şey İmzaPOS'ta!

İşletmesine değer katmak ve ileri taşımak isteyenler için fırsatlar yaratacak teknolojiler üretiyoruz.

WEB SİTESİNDEN
ÖDEME AL

Yıllık sanal pos kullanım ücreti, başvuru ve entegrasyon bedeli, verimsizlik ücreti yok.

Sektörünüze ve aylık ciro hacminize göre komisyon oranları ile çalışın avantajlı oranlardan faydalanın.

ERTESİ GÜN ÖDEME
HIZLI VE KOLAY BAŞVURU

Türkiye’de faaliyet gösteren birçok kart programına sahip banka ve kredi kartından peşin ve taksitli ödeme alabilirsiniz.

Tüm ödemeleriniz İMZAPOS tarafından sonraki iş günü hesabınıza yatırılır.

Pratik, Kullanışlı hesaplı sanal pos

Kurulum Ücreti, Ek Ücretler İmzapos'da yok.

Ücretsiz Başvuru

Yıllık sanal pos kullanım ücreti, başvuru ve entegrasyon bedeli, verimsizlik ücreti gibi ücretler almıyoruz. Sektörünüze ve aylık ciro hacminize göre komisyon oranları ile çalışın avantajlı oranlardan faydalanın.

Kolay Ödeme

Türkiye’de faaliyet gösteren birçok kart programına sahip banka ve kredi kartından peşin ve taksitli ödeme alabilirsiniz.  İMZAPOS tarafından ertesi gün hesabınıza yatırılır.

Hızlı Başvuru

Herhangi bir abonelik ya da kurulum ücreti ödemeden, tüm banka ve kredi kart programları ile tek bir sözleşmede “Online” ortamda onaylayarak, ön adımı tamamlanmış olursunuz. 

Entegre Olduğumuz Bankalar

İMZA POS ile TR içerisinde yer alan anlaşmalı bankalar olan QNB Finansbank, TEB, Türkiye İş Bankası, Halk Bank, Kuveyt Türk, Garanti Bankası veya Ziraat Bankası arasından dilediğiniz kadarını seçebilir ve panelinize yükletebilirsiniz. 

Ödeme Kuruluşları

iQ Money, Sipay, Moka, Erpa, Param, Elekse, İPara, Paybyme, Paratika, N Kolay, Payzee.

prepad-card