Our Locations
55 Main Street, USA
Email For Us
Call For Us
+000 (123) 456 88

E-Tahsilat Sistemleri

Sanal Pos Hizmetleri

E-tahsilatta işlem başına ücretler yani bir diğer ismiyle komisyon oranları kesildikten sonra imzapos'un çalışma modellerine göre 4'e ayrılır.
Ertesi gün,
Haftalık, 15 Günlük ve 32 Günle içerisinde hesabınıza aktarım sağlanır. Yani bu süreç en fazla 30 günle sınırlıdır. .

Link ile Ödeme; yakın zamanda güvenlik ve gizlilik problemlerinden dolayı yasaklanan "mail order" ödeme yöntemine alternatif olarak geliştirilmiştir.

img
% 1.65
'den Başlayan Komisyon
Oranıyla Ertesi Gün Ödeme

8 +

Ödeme Alma Metoduyla

10

Saniye de işlemlerinizi hızlıca tamamlayınız

6 +

Katmanlı Güvenlik Seviyesiyle Ödemeleriniz Güvende

E-Tahsilat I Sanal Pos

Hizmet Kapsamı

Diğer firmalardan bizi ayıran özelliklerimizle, İşletmeniz için bir çok yeni teknoloji ile tanışın. Sizde imzapos'un tüm ayrıcalıklarından yararlanmak için detaylı bilgileri bakarak hemen başvuru yapabilirsiniz.

E-tahsilat Nasıl Yapılır?

E-tahsilat yapabilmek için ilk olarak bankaların sanal POS’larını satış yaptığınız online web sitenize entegre etmelisiniz. Veya herhangi bir entegrasyona gerek görmeden de imzapos'un E-tahsilat ekranları ile ilk adımı atabilirsiniz.

E-tahsilat Nedir ?

Online tahsilat sistemi sayesinde, ticaret yapan kurum ve kuruluşların alıcılarından online ödeme sistemleri aracılığıyla tahsilat yapmalarına olanak tanıyan işlemlerin tümüdür. İmzapos sizin için 21 bankayı bir araya getirir.

Nasıl Yapabilirim ?

E-tahsilat yapabilmeniz için ilk olarak online tahsilat olarak satış yaptığınız bir web sitenizin olması gerekiyor. Eğer satış için şahıs veya müşterek şirketiniz varsa; E-tahsilat sistemi için başvurunuzu yapabilir ya da sitenizle entegre olabirsiniz.

E-Tahsilat Sistemine Detaylı Bakış

Üye İş Yeri
“Mevcut olan teknolojide, en güvenilir ödeme alma yöntemleri E-tahsilat sistemidir. Kullanıcılar da bunun farkında olarak artık klasik alışveriş sisteminden, elektronik alışverişe doğru yönelmeye başlıyor.”
E-tahsilat Avantajları Nelerdir?
“Kredi kartlarından ister tek çekim ister taksitli çekim yapılabiliyor. Yine periyodik ve diğer çekim türleri de ayrıcalık olarak sunuluyor.” E-tahsilat sistemini kullanan firmalar aşağıda yer alan avantajların tümüne sahip olabiliyor.

E-tahsilatta işlem başına ücretler yani bir diğer ismiyle komisyon oranları kesildikten imzapos’un çalışma modellerine göre 4’e ayrılır. Ertesi gün, Haftalık, 15 Günlük ve 30 Gün içerisinde hesabınıza aktarım sağlanır. Yani bu süreç en fazla 30 günle sınırlıdır.

“E-tahsilat ile alıcınızdan tahsil edebileceğiniz yöntemler şu şekilde sıralanabilir.”

E-tahsilat ile Türkiye’de yer alan tüm bankaların sanal posları web siteye entegre edilebilir. Alınan ödemeler, firmanızın sanal POS’unun bağlı bulunduğu hesaba aktarılıyor. imzapos’a Özel panel sayesinde bugüne kadar ne kadar ödeme alınmış, periyodik olarak alınan ödemeler ne kadar gibi tüm bilgilere erişim sağlanabiliyor. Aşırı zaman kayıpları bu sistemler sayesinde ortadan kalkıyor.
Kredi Kartı: 16 haneli kod, ad soyad ve diğer kredi kartı bilgileri girilerek alınır. İşlem banka tarafından onaylanır.
Banka Kartı: Tıpkı kredi kartı gibidir. Ancak bu banka hesabındaki parayı tahsil eder.
Havale: Alıcının sizin banka hesabına havale yöntemiyle ödeme yapması yöntemidir.
EFT: Havale yöntemi gibidir. Ancak EFT işleminde bankalar farklı olur.
Sanal Kredi Kartı: 16 haneli kodlardan oluşan sanal kredi kartları, E-tahsilat sisteminin vazgeçilmezleri arasındadır. Tek kullanımlık olduğundan, oldukça güvenli bir sistemdir.
E-tahsilatla E-Ticaret Nasıl Yapılır?
E-tahsilat, internet üzerinden ödeme alabilme yöntemlerinin tümüdür. Yani bir diğer ismiyle online ödeme biçiminin, E-ticaret veya kişisel siteye entegre edilerek, talep eden müşterilerden ödeme alma yöntemidir. Elektronik tahsilat yapabilme biçimidir. Yani kullanıcılardan dijital ortamda ödeme almaya olanak sağlayan, sistemler bütünüdür.
Mobil Ödeme ?
Telefon numarası aracılığıyla yapılan bu ödeme şekli, pek çok işletme tarafından tercih ediliyor. Avantajları: Pos cihazı kullanılmasına gerek kalmadan işlem yapmaya olanak tanır. Zamandan tasarruf yapılmasını sağlar. Güvenli bir şekilde tahsilatlarınızı yapılabilir.
E-Tahsilat Sistemini Kimler Kullanabilir ?
Yukarıda da değindiğimiz üzere dijital ortamda yapılan tahsilat işlemlerine e-tahsilat denir. Şimdi sizlere bu sisteme kimlerin başvurup kullanabileceğinden bahsedelim. Profesyonel bir ödeme sistemi olan e-tahsilat sistemini; KOBİLER, dernekler, üniversiteler, kurumsal kimliğe sahip olan firmalar ve bütün kurum ve kuruluşlar kullanabilir. Sanal pos kurulumu gerçekleştirildikten sonra e-tahsilat sistemini kullanılmaya başlayabilirsiniz.

Hızlı başvuru

Bir teknoloji firması olarak İmzapos'un sunduğu online ödeme hizmetlerini kullanarak sahadaki erişim alanınızı ve verimliliğinizi arttırın. Geliştirdiğimiz yazılımlar sayesinde, sizi rekabet içinde olduğunuz firmalardan ayıracak kozları şirketinize sunuyoruz. Siz de bu ayrıcalıklardan yararlanmak istiyorsanız hemen başvuru yapabilirsiniz.

İMZA POS I SANAL POS

Hizmet Kapsamı

Tahsilatlarınızı İmzapos'un ödeme yazılımlarıyla tamamlayın. SMS ve E-posta ile link göndererek, API entegrasyonuyla, ortak ödeme sayfasından, ihtiyacınıza göre banka ve kredi kartlarından ödeme alabilirsiniz.

Pratik, Kullanışlı Hesaplı Sanal Pos

Kurulum Ücreti, Ek Ücretler İmzapos'da Yok.

Ücretsiz Başvuru

Yıllık sanal pos kullanım ücreti, başvuru ve entegrasyon bedeli, verimsizlik ücreti gibi ücretler almıyoruz. Sektörünüze ve aylık ciro hacminize göre komisyon oranları ile çalışın avantajlı oranlardan faydalanın.

Kolay Ödeme

Türkiye’de faaliyet gösteren birçok kart programına sahip banka ve kredi kartından peşin ve taksitli ödeme alabilirsiniz. İMZAPOS tarafından ertesi gün hesabınıza yatırılır.

imzapos

Saha teknolojileriyle işinizi güçlendirin.

img

Android Pos

VUK 507 - 509 "Vergi usul Kanunu" Tebliğine Uygun.

img

Ön Ödemeli

İmza Pay'le Harcadıkça Kazandıran Card.

img

iMza Pay ile

Kurumsal & Bireysel Hesap Yönetimiyle.

img

Portal ile Bayi, Alt Bayi

Online tahsilat, Sanal Pos hizmetleri.

imzapos

Başarı Hikayenizi
Birlikte Oluşturalım

Hazır e-ticaret modüllerimizle ödeme almaya hemen başlayın! iSoft Shop, WordPress, WooCommerce, OpenCart, PrestaShop ve Magento gibi en çok kullanılan hazır e-ticaret siteleri için hazırladığımız ödeme modüllerini kullanmak için İMZAPOS’a

imzapos

Çözümlerimiz

img

Her Noktadan Erişim, Tek Noktadan Yönetim.

img

Hesap Hareketleri

Tüm Banka hareketleriniz Tek Bir Ekranda Topalayın.

img

İmzabox ile

E-Fatura, E-Arşiv, ürünlerinin hizmet sağlayıcısıdır.

img

E-Ticaret Sistemleri B2B, B2C, C2C İş modelleriyle

Hızlı Başvuru

CAPTCHA Resmi
Çalışma Saatleri : Pazartesi - Cuma , 09:30-18:30
© Copyright 2012- 2024 İMZAPOS A.Ş. Markasıdır. I Tüm Hakları Saklıdır.