odeme-erkranları

Kart Saklama I Sanal pos I Online Tahsilat

Sadakat Programı

İMZA POS Tek tıkla ödeme yöntemi son kullanıcıya sayısız faydalar da sağlayan üye iş yeri uygulaması ile birlikte.

 

Firmalara kendi uygulamaları vasıtası ile ödeme yapan müşterilerine özel sadakat programları uygulayarak alışverişlerini sürekli hale getirebilir, müşteriler de kendilerine sunulan indirim gibi avantajlardan yararlanarak uygun fiyatlara alışveriş yapabilirler.

 

Ertesi gün ödemelerde 1.65%'den başlayan komisyon oranları ile tanışın.

İMZAPOS ÖZELLİKLER

Diğer firmalardan bizi ayıran özelliklerimizle, İşletmeniz için bir çok yeni teknoloji ile tanışın.  Sizde imzapos'un tüm ayrıcalıklarından yararlanmak  için detaylı bilgileri bakarak hemen başvuru yapabilirsiniz. Ödeme kuruluşlarının çalıştığı firmalara sağladığı sayısız avantajlardan biri de gelişmiş detaylı finansal raporlama özelliğidir.

Loyalty Programı

Tek Tıkla Ödeme

İmzapos olarak Perakende sektörü ödeme çözümlerini dijitale dönüştürmek için ciddi yatırımlar yapmaya devam etmekteyiz.


Ödemelerin dijitalleşmesi hem kasada geçirilen süreyi azaltmak, hem insan hatasından kaynaklanabilecek nakit varlığı korumak için önemli olmasının yanında son kullanıcılar için yanlarında banka ya da kredi kartı taşıma zorunluluğunu ortadan kaldırmaktadır. 


Günümüzde tüketicilerin çoğu internet bağlantısı olan akıllı telefon kullanmaktalar. 

Bunu değerlendiren yazılım firmaları ve ödeme sistemleri dünyası da firmaların ödemelerini dijital ortamlarda almaları için teknolojiler geliştirmekteler.

sadakat-programı
sadakat-programı

Cash Back Programı

Tek Tıkla Ödeme

Firmaların ödeme süreçlerine uygun olarak geliştirilen özel uygulamalar müşterilere kart bilgilerini saklama imkanı sunarlar. Ödeme yapmak isteyen müşteriler bu uygulamaları edinerek kartlarını saklar ve uygulamanın altyapısına uygun olarak sisteme saklı kartlarından bakiye yüklerler ya da doğrudan kartla ödeme yapabilirler. Bunu yapmak için sadece bir tek butona basarak ödemeye onay vermek gerekir.

Tek tıkla ödeme yöntemi son kullanıcıya belirli faydalar da sağlayabilir. Firmalar kendi uygulamaları vasıtası ile ödeme yapan müşterilerine özel sadakat programları uygulayarak alışverişlerini sürekli hale getirebilir, müşteriler de kendilerine sunulan indirim gibi avantajlardan yararlanarak uygun fiyatlara alışveriş yapabilirler.

Tek tıkla ödeme yapabilmek için İmzapos iş ortakları ile birlikte kart saklama teknolojisini içinde barındıran farklı ihtiyaçlara özgü ödeme çözümleri sunmaktadır.

Pratik, Kullanışlı hesaplı sanal pos

Kurulum Ücreti, Ek Ücretler İmzapos'da yok.

Ücretsiz Başvuru

Yıllık sanal pos kullanım ücreti, başvuru ve entegrasyon bedeli, verimsizlik ücreti gibi ücretler almıyoruz. Sektörünüze ve aylık ciro hacminize göre komisyon oranları ile çalışın avantajlı oranlardan faydalanın.

Kolay Ödeme

Türkiye’de faaliyet gösteren birçok kart programına sahip banka ve kredi kartından peşin ve taksitli ödeme alabilirsiniz.  İMZAPOS tarafından ertesi gün hesabınıza yatırılır.

Hızlı Başvuru

Herhangi bir abonelik ya da kurulum ücreti ödemeden, tüm banka ve kredi kart programları ile tek bir sözleşmede “Online” ortamda onaylayarak, ön adımı tamamlanmış olursunuz. 

İŞİNİZ İÇİN
E-TİCARET

Ürünlerinizi/hizmetlerinizi pazarlayabileceğiniz modüler yapıda (dilediğiniz özelliklerini kullanabildiğiniz) geliştirilmiş bir E-ticaret platformu arıyorsanız, İmzapos'un kendi E-ticaret yazılımı ile tanışın.

İŞİNİZ İÇİN
FİNANSAL RAPORLAMA

Tüm işlemlerinizi takip edebileceğiniz bu raporlama ekranlarına İMZAPOS Paneli'nden ulaşabileceğiniz gibi API’miz aracılığı ile paylaştığımız verileri kendi harici yazılımlarınıza entegre edebilirsiniz.

HIZLI ÖDEME İÇİN
ANDROİD POS

Android Pos üzerinden mal veya hizmet sattığınız iş yerinizde kredi kartından peşin veya taksitli işlem yaparak tahsilatı tamamlayabilirsiniz. QR ve NFC ile ödeme alabilir, işlemlerinizi hızlandırabilirsiniz.

SPAM Kontrolü yapınız.

Başvuru sonrası Gelen E-Maile Dikkat!

e-tahsilat-sistemi

Başvurunuz Onaylandı !

işletmeniz için ilk başvuruyu yaptıktan sonra, Sistemimiz tarafından uygun görüldüğü taktirde. Başvuru da kullanmış olduğunuz “E-Mail” adresinize Ön başvurunuz onaylandı, E-Maili gelecektir.

Gelen E-Mail üzerinden başvuruyu tamamla butonuna basınız. Basmış olduğunuz linkin imzapos.com uzantısı olduğuna dikkat ediniz.  

Evraklar ilettikten sonra !

imzapos başvuru ekranında evraklarını eklemek için gerekli alanlar oluşturulmuş olup, Ekranda yükleyeceğiniz işletme evraklarınız için Png,Jpe ve Pdf form atında ekleyebilirsiniz. Dosyalarınızın boyutu maksimum 2MB’dır. 

Eğer evrak yükleme adımda zorlanır iseniz. Ekranda bulunan World ön kayıt formunu doldurarak, [email protected] email adresine iletebilirsiniz. 

İşletmeniz için Sanal Pos Başvuru adımını bu şekilde tamamlamış olacaksınız. 

Pratik Ve Hesaplı Sanal pos

Banka ve kredi kartlarından ödeme almak için ihtiyacınız olan her şey İmzaPOS'ta!

İşletmesine değer katmak ve ileri taşımak isteyenler için fırsatlar yaratacak teknolojiler üretiyoruz.

Web Sitesinden Ödeme AL

Yıllık sanal pos kullanım ücreti, başvuru ve entegrasyon bedeli, verimsizlik ücreti yok.

Sektörünüze ve aylık ciro hacminize göre komisyon oranları ile çalışın avantajlı oranlardan faydalanın.

Ertesi Gün Ödeme

 

Türkiye’de faaliyet gösteren birçok kart programına sahip banka ve kredi kartından peşin ve taksitli ödeme alabilirsiniz.

Tüm ödemeleriniz İMZAPOS tarafından sonraki iş günü hesabınıza yatırılır.

Entegre Olduğumuz Bankalar

İMZA POS ile TR içerisinde yer alan anlaşmalı bankalar olan QNB Finansbank, TEB, Türkiye İş Bankası, Halk Bank, Kuveyt Türk, Garanti Bankası veya Ziraat Bankası arasından dilediğiniz kadarını seçebilir ve cihazınıza yükletebilirsiniz. 

Ödeme Kuruluşları

iQ Money, Sipay, Moka, Erpa, Param, Elekse, İPara, Paybyme, Paratika, N Kolay, Payzee.

prepad-card

Android Pos Hızlı Başvuru

Bir teknoloji firması olarak İmzapos'un sunduğu online ödeme hizmetlerini kullanarak sahadaki erişim alanınızı ve verimliliğinizi arttırın. Geliştirdiğimiz yazılımlar sayesinde, sizi rekabet içinde olduğunuz firmalardan ayıracak kozları elinize veriyoruz. Siz de bu ayrıcalıklardan yararlanmak istiyorsanız hemen başvuru yapabilirsiniz. 

1.55'den başlayan Oranlarla

Ertesi Gün Ödeme, Haftalık Ödeme, Aylık Ödeme Seçenekleri.

CAPTCHA Resmi