odeme-erkranları
odeme-erkranları
YENİ
kart-saklama-hizmeti
odeme-erkranları

Tek Tıkla Ödeme I Sanal pos hizmetleri

Sadakat Programı

İMZA POSTek tıkla ödeme yöntemi son kullanıcıya sayısız faydalar da sağlayan üye iş yeri uygulaması ile birlikte. Firmalara kendi uygulamaları vasıtası ile ödeme yapan müşterilerine özel sadakat programları uygulayarak alışverişlerini sürekli hale getirebilir, müşteriler de kendilerine sunulan indirim gibi avantajlardan yararlanarak uygun fiyatlara alışveriş yapabilirler.

Ertesi gün ödemelerde 1.99%'dan başlayan komisyon oranları ile tanışın.

Tek Tıkla Ödeme

İmzapos olarak Perakende sektörü ödeme çözümlerini dijitale dönüştürmek için ciddi yatırımlar yapmaya devam etmekteyiz. Ödemelerin dijitalleşmesi hem kasada geçirilen süreyi azaltmak, hem insan hatasından kaynaklanabilecek nakit varlığı korumak için önemli olmasının yanında son kullanıcılar için yanlarında banka ya da kredi kartı taşıma zorunluluğunu ortadan kaldırmaktadır.

Günümüzde tüketicilerin çoğu internet bağlantısı olan akıllı telefon kullanmaktalar. Bunu değerlendiren yazılım firmaları ve ödeme sistemleri dünyası da firmaların ödemelerini dijital ortamlarda almaları için teknolojiler geliştirmekteler.

Firmaların ödeme süreçlerine uygun olarak geliştirilen özel uygulamalar müşterilere kart bilgilerini saklama imkanı sunarlar. Ödeme yapmak isteyen müşteriler bu uygulamaları edinerek kartlarını saklar ve uygulamanın altyapısına uygun olarak sisteme saklı kartlarından bakiye yüklerler ya da doğrudan kartla ödeme yapabilirler. Bunu yapmak için sadece bir tek butona basarak ödemeye onay vermek gerekir.

Tek tıkla ödeme yöntemi son kullanıcıya belirli faydalar da sağlayabilir. Firmalar kendi uygulamaları vasıtası ile ödeme yapan müşterilerine özel sadakat programları uygulayarak alışverişlerini sürekli hale getirebilir, müşteriler de kendilerine sunulan indirim gibi avantajlardan yararlanarak uygun fiyatlara alışveriş yapabilirler.

Tek tıkla ödeme yapabilmek için İmzapos iş ortakları ile birlikte kart saklama teknolojisini içinde barındıran farklı ihtiyaçlara özgü ödeme çözümleri sunmaktadır.

Pratik, Kullanışlı hesaplı sanal pos

Kurulum Ücreti, Ek
Ücretler İmzapos'da yok.

Ücretsiz Başvuru

Yıllık sanal pos kullanım ücreti, başvuru ve entegrasyon bedeli, verimsizlik ücreti gibi ücretler almıyoruz. Sektörünüze ve aylık ciro hacminize göre komisyon oranları ile çalışın avantajlı oranlardan faydalanın.

Kolay Ödeme

Türkiye’de faaliyet gösteren birçok kart programına sahip banka ve kredi kartından peşin ve taksitli ödeme alabilirsiniz.  İMZAPOS tarafından ertesi gün hesabınıza yatırılır.

Hızlı Başvuru

Herhangi bir abonelik ya da kurulum ücreti ödemeden, tüm banka ve kredi kart programları ile tek bir sözleşmede “Online” ortamda onaylayarak, ön adımı tamamlanmış olursunuz. 

Başvuru Sonrası

EVRAK
LİSTESİ

Teklif AL ! ve Başvuru Butonlarına tıkladığınızda, Sistemimizin işletmeniz için hazırladığı Formlarda gerekli yönergeler ve KVK aydınlatma metnine bağlı kalarak verileriniz. 3 ncü Kişilere paylaşılmadan,

T.C. Yasalarına bağlı kayıtlı IP adreslerimizde imzapos’a Ait sunucularımız da verileriniz saklı tutulur.  Evrak listesi standart şirket evrakların dan oluşur. 

SPAM Kontrolü yapınız.

Başvuru sonrası Gelen E-Maile Dikkat!

Başvurunuz Onaylandı !

işletmeniz için ilk başvuruyu yaptıktan sonra, Sistemimiz tarafından uygun görüldüğü taktirde. Başvuru da kullanmış olduğunuz “E-Mail” adresinize Ön başvurunuz onaylandı, E-Maili gelecektir.

Gelen E-Mail üzerinden başvuruyu tamamla butonuna basınız. Basmış olduğunuz linkin imzapos.com uzantısı olduğuna dikkat ediniz.  

Evraklar ilettikten sonra !

imzapos başvuru ekranında evraklarını eklemek için gerekli alanlar oluşturulmuş olup, Ekranda yükleyeceğiniz işletme evraklarınız için Png,Jpe ve Pdf form atında ekleyebilirsiniz. Dosyalarınızın boyutu maksimum 2MB’dır. 

Eğer evrak yükleme adımda zorlanır iseniz. Ekranda bulunan World ön kayıt formunu doldurarak, [email protected] email adresine iletebilirsiniz. 

Evraklar tarafımıza iletildikten  sonra, işletmeniz adına KKB için 4551‘den SMS Gelecektir. Gelen SMS içeriğinde İMZAPOS A.Ş. Risk Raporu talebimiz olacaktır. SMS yanıt olarak ONAY “Boşluk” Doğum yılınızı iletmeniz yeterli olacaktır. 

KKB işleminden sonra tarafımızdan otomatik SMS gelecektir, Evrak Süreciniz hakkında.

İşletmeniz için Sanal Pos Başvuru adımını bu şekilde tamamlamış olacaksınız. 

VADELİ SANAL POS

0.86% 'dan başlayan komisyon oranı ile tanışın

İşletmeniz için gereken çalışma modellerine göre en düşük komisyon garantisi imzapos da, SMS ve E-posta ile link gönderme, API, ortak ödeme sayfası, İMZAPOS ödeme ekranı ve ihtiyacınıza göre banka ve kredi kartlarından 3D güvenlik adımı ile ödeme alabilirsiniz.

Pratik Ve Hesaplı Sanal pos

Banka ve kredi kartlarından ödeme almak için ihtiyacınız olan her şey İmzaPOS'ta!

İşletmesine değer katmak ve ileri taşımak isteyenler için fırsatlar yaratacak teknolojiler üretiyoruz.

Web Sitesinden Ödeme AL

Yıllık sanal pos kullanım ücreti, başvuru ve entegrasyon bedeli, verimsizlik ücreti yok.

Sektörünüze ve aylık ciro hacminize göre komisyon oranları ile çalışın avantajlı oranlardan faydalanın.

Ertesi Gün Ödeme

Türkiye’de faaliyet gösteren birçok kart programına sahip banka ve kredi kartından peşin ve taksitli ödeme alabilirsiniz.

Tüm ödemeleriniz İMZAPOS tarafından sonraki iş günü hesabınıza yatırılır.

Başarı Hikayenizi
Birlikte Oluşturalım

Hazır e-ticaret modüllerimizle ödeme almaya hemen başlayın!

WordPress WooCommerce, OpenCart, PrestaShop ve Magento gibi en çok kullanılan hazır e-ticaret siteleri için hazırladığımız ödeme modüllerini kullanmak için İMZAPOS’a