Our Locations
55 Main Street, USA
Email For Us
Call For Us
+000 (123) 456 88

Ödeme Sistemleri Alt Yazılımı

E-Bankacılık Çözümleri

Finans teknolojileri alanında üretmiş olduğumuz değerle birlikte, Lisans başvuru aşamasında bulunan şirketler için temel bankacılık çözümlerimizle uçtan uça hizmetlerimizi kapsayan. Pf "Ödeme Kuruluşları" için üretmiş olduğumuz çözümlerimiz, Temel Bankacılık, Cüzdan Servisi, Para transferi, Lisans süreci danışmanlık hizmetini kapsamaktadır.

Lisans Alacak Kurumlar İçin Yazılım Çözümleri

img
12
Yıllık Sektör
Deneyimi

3 +

Ülkede Finans Hizmeti

5 +

Aktif Şirkete Lisans Danışmanlık Hizmeti

3 +

Adet Lisanlı Kurum

PF (Payment Facilitator)

Altyapı Yazılımı Nedir ?

PF( Payment Facilitator)

Kart markası "Visa, MasterCard, Troy" ile kart sahibi arasındaki bağlantıyı kuran servis sağlayıcı kuruluştur. PF Altyapısı, doğası gereği, anlık olarak çok fazla veriyi analiz eder ve bu analize göre yönlendirme yapar. Altyapı yazılımının güçlü ve hızlı olması, maliyetleri azaltmakta ve tüm paydaşların hayatını kolaylaştırmaktadır.

Ödeme teknolojileri

Hizmet Kapsamındaki Ürünler

Ödeme Sistemi Yazılımı

Yüksek kullanılabilir, ölçeklenebilir, verimli, optimize, tam otomatik, küreselleştirilmiş ödeme sistemleri inşa ederek hizmetlerimizi güncel teknolojilerimizle güçlendiriyoruz.

Kurumsal Sistem Dönüşümü

TCO optimizasyonu, pazar süresi iyileştirme ve riski azaltmayla birlikte kurumlarımız için geliştirilen müşteri deneyimi, kurum içi operasyon yönetimi ile yakından ilgileniyoruz.

Veri Yönetimi

Yapılandırılmış ve yapılandırılmayan veri yönetimi ve entegrasyonu, self-service , veri analizi yönetimi, risk ve kalite yönetimi, referans ve ana veri dağıtımıyla birlikte detaylı raporlama.

imzapos

E-Bankacılık Çözümleri

Fintech Hizmetleri

Çözümlerimiz

Başta Fintech çözümü olmak üzere, müşterilerinize ve çalışanlarınıza kolay para alma, aktarma ve talep etme yolları sağlarken işiniz için ek gelir akışları oluşturarak. Ayrıca çalışanlarınıza, yüklenicilerinize ve satıcılarınıza ödeme yapmanızı olanak sağlıyoruz; satıcı işlem ücretlerini azaltarak; müşterilere finansman sağlamak adına teknolojilerimiz ile tanışın.

Pratik, Kullanışlı Hesaplı Sanal Pos

Kurulum Ücreti, Ek Ücretler İmzapos'da Yok.

Ücretsiz Başvuru

Yıllık sanal pos kullanım ücreti, başvuru ve entegrasyon bedeli, verimsizlik ücreti gibi ücretler almıyoruz. Sektörünüze ve aylık ciro hacminize göre komisyon oranları ile çalışın avantajlı oranlardan faydalanın.

Kolay Ödeme

Türkiye’de faaliyet gösteren birçok kart programına sahip banka ve kredi kartından peşin ve taksitli ödeme alabilirsiniz. İMZAPOS tarafından ertesi gün hesabınıza yatırılır.

Hızlı başvuru

Bir teknoloji firması olarak İmzapos'un sunduğu online ödeme hizmetlerini kullanarak sahadaki erişim alanınızı ve verimliliğinizi arttırın. Geliştirdiğimiz yazılımlar sayesinde, sizi rekabet içinde olduğunuz firmalardan ayıracak kozları şirketinize sunuyoruz. Siz de bu ayrıcalıklardan yararlanmak istiyorsanız hemen başvuru yapabilirsiniz.

img

Ödeme Kuruluşu Hizmeti

imzapos

Saha teknolojileriyle işinizi güçlendirin.

img

Android Pos

VUK 507 - 509 "Vergi usul Kanunu" Tebliğine Uygun.

img

Ön Ödemeli

İmza Pay'le Harcadıkça Kazandıran Card.

img

iMza Pay ile

Kurumsal & Bireysel Hesap Yönetimiyle.

img

Portal ile Bayi, Alt Bayi

Online tahsilat, Sanal Pos hizmetleri.

imzapos

Başarı Hikayenizi
Birlikte Oluşturalım

Hazır e-ticaret modüllerimizle ödeme almaya hemen başlayın! iSoft Shop, WordPress, WooCommerce, OpenCart, PrestaShop ve Magento gibi en çok kullanılan hazır e-ticaret siteleri için hazırladığımız ödeme modüllerini kullanmak için İMZAPOS’a

imzapos

Çözümlerimiz

img

Her Noktadan Erişim, Tek Noktadan Yönetim.

img

Hesap Hareketleri

Tüm Banka hareketleriniz Tek Bir Ekranda Topalayın.

img

İmzabox ile

E-Fatura, E-Arşiv, ürünlerinin hizmet sağlayıcısıdır.

img

iSoft Shop E-ticaret

E-Ticaret Sistemleri B2B, B2C, C2C İş modelleriyle

Hızlı Başvuru

CAPTCHA Resmi
Çalışma Saatleri : Pazartesi - Cuma , 09:30-18:30
© Copyright 2012- 2024 İMZAPOS A.Ş. Markasıdır. I Tüm Hakları Saklıdır.