odeme-erkranları

Web sitesinden ödeme alma

Web sitesinden ödeme alma işlemlerini kolayca tamamlayın

Shopify, Magento, Woocommerce, iSoftShop gibi hazır E-Ticaret Sistemleri için geliştirdiğimiz yazılımlarla web sitesinden ödeme alma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Ertesi gün ödemelerde 1.65 %'den başlayan komisyon oranları ile tanışın.

iSoft Shop E-ticaret Sistemi ile ürünlerinizi pazarlayın,

E-ticaret ve sanal pos kampanyalarımızdan  hemen faydalanın, web sitesinden ödeme alma işini bize bırakın.

iSoft Shop E-Ticaret Sistemi İş Modelleri.

Ertesi Gün ödeme

İSoft Shop E-Tahsilat Sistemi Ücretsiz.

Aylık hacmi 100.000 ₺ üzeri olan İşletmelerde geçerlidir.

B2C PAZARLAMA

B2C (Firmadan Tüketiciye). ülkemizde ve dünyada firmalar tarafından kullanılan en çok kullanılan e-ticaret yöntemidir. Doğrudan son kullanıcı hedeflenir.

B2B PAZARLAMA

B2B (Firmadan Firmaya) Bu da şirketler arası ticaret, pazarlama ve satış çalışmalarına verilen kısa adıdır.  24 Saatte kurulum imkanı.

C2C PAZARLAMA

C2C (Tüketiciden Tüketiciye) E-ticaret platformlarında varlığını sürdüren nihai tüketiciler arasında yapılan online alışveriştir.

hazır alt Yapı kolay entegrasyon.

E-TİCARET
REHBERİNİZ

Açık kaynak kodlu e-ticaret siteleri bu konuda girişimcilerin ihtiyaçlarını karşılamak için kullanıma hazır çözümler gibi görünmektedir. E-ticaret girişimciliğinin en önemli aşamalarından biri şüphesiz ödeme adımıdır. iSoft Shop, Woocommerce (WordPress), Magento, OpenCart, PrestaShop ve WHMOS gibi açık kaynak kodlu e-ticaret siteleri aracılığı ile ödemelere aracılık edebilecek modüller edinip ilgili sistemlere adapte ederek web sitenizden güvenli bir şekilde ödeme alabilirsiniz.

E-Ticaret webden satış

İSoft Shop İle dünya ya açılın !

web-sitesinden-odeme-al

25% indirimden Hemen yararlan !

Bir e-ticaret sitesi kurup gelir elde etmek bu internet girişimciliği ile ilgili herkesin düşündüğü bir iş modeli. İyi bir fikriniz olup bunu uygun bir iş modeliyle internet sitesi üzerinden gelire dönüştürmek isteyen ya da belirli ürünleri indirimli fiyata alıp

satarken piyasaya göre fiyatta avantaj sunabilecek bir girişimci olabilirsiniz. Bu durumda yatırım maliyetlerinizi en asgari seviyede tutarak bir e-ticaret sitesi sahibi olmak isterseniz karşınıza çok sayıda seçenek çıkacaktır. 

iSoft Shop & İmzapos kampanyasından hemen yararlan.

24 Saatte Kurulum İle Hemen E-Ticaretli Ol !

imzapos e-ticaret çözümleri temelde ürün, kategori, sipariş vb. yönetimi gibi e-ticaretin temel fonksiyonlarını yerine getirmekle beraber ödeme süreci için farklılaşmış modüllere ihtiyaç duymaktalar. 

Türkiye de ilk modüler yapıya sahip isoft shop ile 24 saatte satışa başla ve 81 ilin ana caddesinde 7/24 mağazan dan işletmeniz için ilk adımı atın.  

İMZAPOS ÖZELLİKLER

Diğer firmalardan bizi ayıran özelliklerimizle, İşletmeniz için bir çok yeni teknoloji ile tanışın.  Sizde imzapos'un tüm ayrıcalıklarından yararlanmak  için detaylı bilgileri bakarak hemen başvuru yapabilirsiniz. 

İŞİNİZ İÇİN
E-TİCARET

Ürünlerinizi/hizmetlerinizi pazarlayabileceğiniz modüler yapıda (dilediğiniz özelliklerini kullanabildiğiniz) geliştirilmiş bir E-ticaret platformu arıyorsanız, İmzapos'un kendi E-ticaret yazılımı ile tanışın.

ÖDEMELERİNİZ İÇİN
E-TAHSİLAT

Bir mal/ürün/hizmeti alırken tahsilatlarınızı birçok farklı teknikle yapabilmeniz için E-tahsilat yazılım teknolojilerimizden faydalanabilirsiniz. B2B, B2C veya C2C iş modellerinizin tamamına uygundur. Bayi yapılanması olan kurumsal firmalara büyük fayda sağlar.

HIZLI ÖDEME İÇİN
ANDROİD POS

Android Pos üzerinden mal veya hizmet sattığınız iş yerinizde kredi kartından peşin veya taksitli işlem yaparak tahsilatı tamamlayabilirsiniz. QR ve NFC ile ödeme alabilir, işlemlerinizi hızlandırabilirsiniz.

VADELİ SANAL POS

Dünyanın her yerinden, her an ödeme alın.

Tahsilatlarınızı İmzapos'un ödeme yazılımlarıyla tamamlayın. SMS ve E-posta ile link göndererek, API entegrasyonuyla, ortak ödeme sayfasından, ihtiyacınıza göre banka ve kredi kartlarından ödeme alabilirsiniz.

Pratik Ve Hesaplı Sanal pos

Banka ve kredi kartlarından ödeme almak için ihtiyacınız olan her şey İmzaPOS'ta!

İşletmesine değer katmak ve ileri taşımak isteyenler için fırsatlar yaratacak teknolojiler üretiyoruz.

Web Sitesinden Ödeme AL

Yıllık sanal pos kullanım ücreti, başvuru ve entegrasyon bedeli, verimsizlik ücreti yok.

Sektörünüze ve aylık ciro hacminize göre komisyon oranları ile çalışın avantajlı oranlardan faydalanın.

Ertesi Gün Ödeme

Türkiye’de faaliyet gösteren birçok kart programına sahip banka ve kredi kartından peşin ve taksitli ödeme alabilirsiniz.

Tüm ödemeleriniz İMZAPOS tarafından sonraki iş günü hesabınıza yatırılır.

Entegre Olduğumuz Bankalar

İMZA POS ile TR içerisinde yer alan anlaşmalı bankalar olan QNB Finansbank, TEB, Türkiye İş Bankası, Halk Bank, Kuveyt Türk, Garanti Bankası veya Ziraat Bankası arasından dilediğiniz kadarını seçebilir ve cihazınıza yükletebilirsiniz. 

Ödeme Kuruluşları

iQ Money, Sipay, Moka, Erpa, Param, Elekse, İPara, Paybyme, Paratika, N Kolay, Payzee.

prepad-card

Android Pos Hızlı Başvuru

Bir teknoloji firması olarak İmzapos'un sunduğu online ödeme hizmetlerini kullanarak sahadaki erişim alanınızı ve verimliliğinizi arttırın. Geliştirdiğimiz yazılımlar sayesinde, sizi rekabet içinde olduğunuz firmalardan ayıracak kozları elinize veriyoruz. Siz de bu ayrıcalıklardan yararlanmak istiyorsanız hemen başvuru yapabilirsiniz. 

1.55'den başlayan Oranlarla

Ertesi Gün Ödeme, Haftalık Ödeme, Aylık Ödeme Seçenekleri.

CAPTCHA Resmi