odeme-erkranları

Web sitesinden ödeme alma

Web sitesinden ödeme alma işlemlerini kolayca tamamlayın

Shopify, Magento, Woocommerce, iSoftShop gibi hazır E-Ticaret Sistemleri için geliştirdiğimiz yazılımlarla web sitesinden ödeme alma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Ertesi gün ödemelerde 1.99%'dan başlayan komisyon oranları ile tanışın.

odeme-erkranları
odeme-erkranları
Web-sitesinden-odeme-alma

E-ticaret ve sanal pos kampanyalarımızdan
hemen faydalanın, web sitesinden ödeme alma işini bize bırakın.

B2C PAZARLAMA

B2C (Firmadan Tüketiciye). ülkemizde ve dünyada firmalar tarafından kullanılan en çok kullanılan e-ticaret yöntemidir. Doğrudan son kullanıcı hedeflenir.

B2B PAZARLAMA

B2B (Firmadan Firmaya) Bu da şirketler arası ticaret, pazarlama ve satış çalışmalarına verilen kısa adıdır.  24 Saatte kurulum imkanı.

C2C PAZARLAMA

C2C (Tüketiciden Tüketiciye) E-ticaret platformlarında varlığını sürdüren nihai tüketiciler arasında yapılan online alışveriştir.

Hazır alt yapı, kolay entegrasyon

E-ticaret Rehberiniz web sitesinden ödeme alma

Açık kaynak kodlu e-ticaret siteleri bu konuda girişimcilerin ihtiyaçlarını karşılamak için kullanıma hazır çözümler gibi görünmektedir. E-ticaret girişimciliğinin en önemli aşamalarından biri şüphesiz ödeme adımıdır. iSoft Shop, Woocommerce (WordPress), Magento, OpenCart, PrestaShop ve WHMOS gibi açık kaynak kodlu e-ticaret siteleri aracılığı ile ödemelere aracılık edebilecek modüller edinip ilgili sistemlere adapte ederek web sitenizden güvenli bir şekilde ödeme alabilirsiniz.

E-Ticaret webden satış

İSoft Shop İle dünya ya açılın !

eticaret-rehberi

25% indirimden Hemen yararlan !

Bir e-ticaret sitesi kurup gelir elde etmek bu internet girişimciliği ile ilgili herkesin düşündüğü bir iş modeli. İyi bir fikriniz olup bunu uygun bir iş modeliyle internet sitesi üzerinden gelire dönüştürmek isteyen ya da belirli ürünleri indirimli fiyata alıp

satarken piyasaya göre fiyatta avantaj sunabilecek bir girişimci olabilirsiniz. Bu durumda yatırım maliyetlerinizi en asgari seviyede tutarak bir e-ticaret sitesi sahibi olmak isterseniz karşınıza çok sayıda seçenek çıkacaktır. 

iSoft Shop & İmzapos kampanyasından hemen yararlan.

24 Saatte Kurulum İle Hemen E-Ticaretli Ol !

imzapos e-ticaret çözümleri temelde ürün, kategori, sipariş vb. yönetimi gibi e-ticaretin temel fonksiyonlarını yerine getirmekle beraber ödeme süreci için farklılaşmış modüllere ihtiyaç duymaktalar. 

Türkiye de ilk modüler yapıya sahip isoft shop ile 24 saatte satışa başla ve 81 ilin ana caddesinde 7/24 mağazan dan işletmeniz için ilk adımı atın.  

İMZAPOS ÖZELLİKLER

Diğer firmalardan bizi ayıran özelliklerimizle, İşletmeniz için bir çok yeni teknoloji ile tanışın.  Sizde imzapos'un tüm ayrıcalıklarından yararlanmak  için detaylı bilgileri bakarak hemen başvuru yapabilirsiniz. 

İŞİNİZ İÇİN
E-TİCARET

Ürünlerinizi/hizmetlerinizi pazarlayabileceğiniz modüler yapıda (dilediğiniz özelliklerini kullanabildiğiniz) geliştirilmiş bir E-ticaret platformu arıyorsanız, İmzapos'un kendi E-ticaret yazılımı ile tanışın.

TAHSİLATLARINIZ İÇİN
E-TAHSİLAT

Ödeme çözümü sunmak E-tahsilatların gerçekleşmesi adına faaliyet göstermektir. Ancak B2B ve B2C olarak faaliyet gösteren firmaları kapsar. Bayi ve alt bayi sayısı olan işletmelerin ilk tercihi E-Tahsilatır. 

HIZLI ÖDEME İÇİN
ANDROİD POS

İMZAPOS üye iş yerleri, müşterilerinin hizmetleri ya da ürünleri için her an ödeme yapmasına olanak verecek sistemlere ücretsiz sahip olurlar. Tüketicilerin satın alma alışkanlıkları ve satın alma yöntemleri çeşitlilik göstermektedir.

VADELİ SANAL POS

Kendimize güveniyoruz; hem kar marjınızı arttıracağız, hem de iş akışınızı optimize edeceğiz

İşletmenizin çalışma modellerine göre en düşük komisyon garantisi İmzapos'da. SMS ve E-posta ile link gönderme, API, ortak ödeme sayfası, İmzapos ödeme ekranı ve ihtiyacınıza göre banka ve kredi kartlarından 3D güvenlik adımı ile ödeme alma işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Pratik Ve Hesaplı Sanal Pos

Banka ve kredi kartlarından ödeme almak için ihtiyacınız olan her şey İmzaPOS'ta!

İşletmesine değer katmak ve ileri taşımak isteyenler için fırsatlar yaratacak teknolojiler üretiyoruz.

Web Sitesinden Ödeme Alma

Yıllık sanal pos kullanım ücreti, başvuru ve entegrasyon bedeli, verimsizlik ücreti yok.

Sektörünüze ve aylık ciro hacminize göre komisyon oranları ile çalışın avantajlı oranlardan faydalanın.

Ertesi Gün Ödeme

Türkiye’de faaliyet gösteren birçok kart programına sahip banka ve kredi kartından peşin ve taksitli ödeme alabilirsiniz.

Tüm ödemeleriniz İMZAPOS tarafından sonraki iş günü hesabınıza yatırılır.

Başarı Hikayenizi
Birlikte Oluşturalım

Hazır e-ticaret modüllerimizle ödeme almaya hemen başlayın!

WordPress WooCommerce, OpenCart, PrestaShop ve Magento gibi en çok kullanılan hazır e-ticaret siteleri için hazırladığımız ödeme modüllerini kullanmak için İMZAPOS’a