odeme-erkranları

Sanal Pos I Finansal Raporlama

Tüm işlemlerinizi takip edebileceğiniz raporlama ekranı.

Tüm işlemlerinizi takip edebileceğiniz bu raporlama ekranlarına İMZAPOS Paneli'nden ulaşabileceğiniz gibi API’miz aracılığı ile paylaştığımız verileri kendi harici yazılımlarınıza entegre edebilirsiniz.

Ertesi gün ödemelerde 1.99%'dan başlayan komisyon oranları ile tanışın.

odeme-erkranları
odeme-erkranları
kismi-iade-kismi-odeme
imzapos
imzapos

Raporlama

          Ödeme kuruluşlarının çalıştığı firmalara sağladığı sayısız avantajlardan biri de gelişmiş detaylı finansal raporlama özelliğidir.

İmzaPOS Finansal Raporlama Sistemi’yle;

  1. Tüm bankalardan geçen işlemleri farklı yerlerden takip etmek yerine, tek bir ekrandan takip edebilirsiniz.
  2. Veri miktarınıza oranla kısa/orta/uzun vadeli nakit akışını planlayabilir, olası sıkıntılar baş göstermeden önleminizi alabilirsiniz.
  3. Satış verilerinize göre firmanızın farklı departmanlarının veya alt bayilerinizin performans takibini yapabilirsiniz.

        İmzaPOS bayilerine sunduğu finansal raporlama özelliği firmaların muhasebe raporlama, satış istatistikleri, satış performans raporu işlemlerini detaylı olarak yerine getirmektedir. İmzaPOS bayileri onlarca bankanın kartlarından yapılan işlemlerden elde ettikleri geliri kendilerine ait tek bir hesapta görür ve farklı bankalara ait Sanal POS işlemlerini tek bir ekrandan takip eder. Gün sonlarında operasyon el anlamda iş yükü büyük oranda azalmış olur.

Pratik, Kullanışlı hesaplı sanal pos

Kurulum Ücreti, Ek
Ücretler İmzapos'da yok.

Hızlı Başvuru

Herhangi bir abonelik ya da kurulum ücreti ödemeden, tüm banka ve kredi kart programları ile tek bir sözleşmeyi “Online” ortamda onaylayarak, ön adımı tamamlarsınız. Findeks Raporu’nuzda da problem çıkmadığı takdirde, satış yapmaya başlayabilirsiniz.

Ücretsiz Kurulum ve Entegrasyon

Yıllık sanal pos kullanım ücreti, başvuru ve entegrasyon bedeli, verimsizlik ücreti gibi ücretler almıyoruz. Ücretsiz başvurunuzu yapabilir, sektörünüze ve aylık ciro hacminize göre komisyon oranlarından faydalanabilirsiniz.

Kolay ödeme

Türkiye’de faaliyet gösteren 21 banka ve bağlı banka kartlarından ister peşin, ister taksitli ödeme alabilirsiniz. Satış bedelleriniz, ertesi gün hesabınıza yatırılır.

İMZAPOS ÖZELLİKLER

Diğer firmalardan bizi ayıran özelliklerimizle, İşletmeniz için bir çok yeni teknoloji ile tanışın.  Sizde imzapos'un tüm ayrıcalıklarından yararlanmak  için detaylı bilgileri bakarak hemen başvuru yapabilirsiniz. 

İŞİNİZ İÇİN
E-TİCARET

Ürünlerinizi/hizmetlerinizi pazarlayabileceğiniz modüler yapıda (dilediğiniz özelliklerini kullanabildiğiniz) geliştirilmiş bir E-ticaret platformu arıyorsanız, İmzapos'un kendi E-ticaret yazılımı ile tanışın.

TAHSİLATLARINIZ İÇİN
E-TAHSİLAT

Ödeme çözümü sunmak E-tahsilatların gerçekleşmesi adına faaliyet göstermektir. Ancak B2B ve B2C olarak faaliyet gösteren firmaları kapsar. Bayi ve alt bayi sayısı olan işletmelerin ilk tercihi E-Tahsilatır. 

HIZLI ÖDEME İÇİN
ANDROİD POS

İMZAPOS üye iş yerleri, müşterilerinin hizmetleri ya da ürünleri için her an ödeme yapmasına olanak verecek sistemlere ücretsiz sahip olurlar. Tüketicilerin satın alma alışkanlıkları ve satın alma yöntemleri çeşitlilik göstermektedir.

Başvuru Sonrası

EVRAK
LİSTESİ

Teklif AL ! ve Başvuru Butonlarına tıkladığınızda, Sistemimizin işletmeniz için hazırladığı Formlarda gerekli yönergeler ve KVK aydınlatma metnine bağlı kalarak verileriniz. 3 ncü Kişilere paylaşılmadan,

T.C. Yasalarına bağlı kayıtlı IP adreslerimizde imzapos’a Ait sunucularımız da verileriniz saklı tutulur.  Evrak listesi standart şirket evrakların dan oluşur. 

VADELİ SANAL POS

Kendimize güveniyoruz, kar marjınızı arttıracağız.

İşletmenizin çalışma modellerine göre en düşük komisyon garantisi İmzapos'da. SMS ve E-posta ile link gönderme, API, ortak ödeme sayfası, İmzapos ödeme ekranı ve ihtiyacınıza göre banka ve kredi kartlarından 3D güvenlik adımı ile ödeme alabilirsiniz.

SPAM Kontrolü yapınız.

Başvuru sonrası Gelen E-Maile Dikkat!

Başvurunuz Onaylandı !

işletmeniz için ilk başvuruyu yaptıktan sonra, Sistemimiz tarafından uygun görüldüğü taktirde. Başvuru da kullanmış olduğunuz “E-Mail” adresinize Ön başvurunuz onaylandı, E-Maili gelecektir.

Gelen E-Mail üzerinden başvuruyu tamamla butonuna basınız. Basmış olduğunuz linkin imzapos.com uzantısı olduğuna dikkat ediniz.  

Evraklar ilettikten sonra !

imzapos başvuru ekranında evraklarını eklemek için gerekli alanlar oluşturulmuş olup, Ekranda yükleyeceğiniz işletme evraklarınız için Png,Jpe ve Pdf form atında ekleyebilirsiniz. Dosyalarınızın boyutu maksimum 2MB’dır. 

Eğer evrak yükleme adımda zorlanır iseniz. Ekranda bulunan World ön kayıt formunu doldurarak, [email protected] email adresine iletebilirsiniz. 

Evraklar tarafımıza iletildikten  sonra, işletmeniz adına KKB için 4551‘den SMS Gelecektir. Gelen SMS içeriğinde İMZAPOS A.Ş. Risk Raporu talebimiz olacaktır. SMS yanıt olarak ONAY “Boşluk” Doğum yılınızı iletmeniz yeterli olacaktır. 

KKB işleminden sonra tarafımızdan otomatik SMS gelecektir, Evrak Süreciniz hakkında.

İşletmeniz için Sanal Pos Başvuru adımını bu şekilde tamamlamış olacaksınız. 

Başarı Hikayenizi
Birlikte Oluşturalım

Hazır e-ticaret modüllerimizle ödeme almaya hemen başlayın!

WordPress WooCommerce, OpenCart, PrestaShop ve Magento gibi en çok kullanılan hazır e-ticaret siteleri için hazırladığımız ödeme modüllerini kullanmak için İMZAPOS’a