odeme-erkranları

Android Pos I Yazar Kasa Pos

VUK 507 ve 509 (Vergi Usul Kanunu) tebliğine uygun.

BKMTechPos onaylı Android POS çözümü ile üye iş yerlerine maliyet düşürme fırsatı tanımaktadır. Aynı zamanda özelleştirilmiş birçok teknolojiyi bir arada sunarak verimliliği artırmaktadır.

İmzapos ile Tüm İşinizi Tek Cihazdan Yönetmeye Hazır Mısınız?

Android işletim sistemiyle en zorlu beklentilerini karşılayan birçok yeni iş uygulamasına kapı açarken, internetin ödeme işlevlerini daha güçlü hale getirmek için sınırsız genişleme yeteneğinden yararlanmaktadır. Şirketlere Android POS üzerinde kendi ihtiyaçlarına yönelik uygulamaları kolay bir şekilde geliştirebilme imkânı tanımaktadır.

Android Pos I BKM TechPos

Dijitalleşen alışveriş deneyiminde iş yerlerinin kolay ve hızlı ödeme almalarına olanak sağlayan, imzapos'un tüm ödeme yöntemlerini tek bir entegrasyonda sunan kapsayıcı bir ödeme platformudur.

İşlevsel Yetenekleri

Tüm Kartlar Tek Cihazda, Nakit Ödeme Butonu, QR Kod İle Ödeme, E-fatura, E-Fiş, E-Arşiv Destekli, Taksitli Alışveriş, İptal İade, Provizyon "Ön Otorizasyon", Yemek Kartları, Satış Takip, Kasiyer Tanımlama, Kupon Tanımla vb. birçok özellik.  

android-pos-yazar-kasa-pos
android-pos-yazar-kasa-pos-arka

E-Dönüşüm I E-fatura Entegrasyonu

E-fatura Uygulaması olan 
İMZABOX TR içerisinde yer alan E-Belge uygulaması ile hem kolay hem de sınırsız e-fatura gönderebilirsiniz. Bireysel ya da kurumsal müşterinize e-fatura göndermek yalnızca saniyelerinizi alır; sadece bilgi girişini yapın ve ödemeyi alın. Ödeme onayladığında fatura müşterinizin mail adresine otomatik olarak gönderilir. Siz de bu avantajlardan faydalanmak istiyorsanız, tek yapmanız gereken: GİB İnteraktif Vergi Dairesi üzerinden e-fatura başvurusu yaparak bildirmeniz yeterlidir. 

Entegre Olduğumuz Bankalar

İMZA POS ile TR içerisinde yer alan anlaşmalı bankalar olan QNB Finansbank, TEB, Türkiye İş Bankası, Halk Bank, Kuveyt Türk, Garanti Bankası veya Ziraat Bankası arasından dilediğiniz kadarını seçebilir ve cihazınıza yükletebilirsiniz. 

Ödeme Kuruluşları

iQ Money, Sipay, Moka, Erpa, Param, Elekse, İPara, Paybyme, Paratika, N Kolay, Payzee.

prepad-card

Android Pos Hızlı Başvuru

Bir teknoloji firması olarak İmzapos'un sunduğu online ödeme hizmetlerini kullanarak sahadaki erişim alanınızı ve verimliliğinizi arttırın. Geliştirdiğimiz yazılımlar sayesinde, sizi rekabet içinde olduğunuz firmalardan ayıracak kozları elinize veriyoruz. Siz de bu ayrıcalıklardan yararlanmak istiyorsanız hemen başvuru yapabilirsiniz. 

1.55'den başlayan Oranlarla

Ertesi Gün Ödeme, Haftalık Ödeme, Aylık Ödeme Seçenekleri.

CAPTCHA Resmi