Our Locations
55 Main Street, USA
Email For Us
Call For Us
+000 (123) 456 88

Sanal Pos I Güvenlik "Fraud"

Fraud (sahtecilik) kontrolü.

İnternetten alışverişin hem son kullanıcılar hem de bu hizmeti sunan firmalar açısından en önemli konusu güvenliktir.

*Ülkemizde internetten yapılan kartlı ödeme tutarı 380 milyar Türk Lirasıdır. 55 milyonu aşkın kredi kartı kullanıcısı milyonlarca işlem yapmaktadır.

Kartlı işlemlerdeki hacmin her yıl önemli ölçüde artıyor oluşu güvenli alışveriş kavramını daha da önemli hale getiriyor.

img
% 1.65
'den Başlayan Komisyon
Oranıyla Ertesi Gün Ödeme

8 +

Farklı Ödeme Alma Metoduyla

10

Saniye de işlemlerinizi hızlıca tamamlayınız

6 +

Katmanlı Güvenlik Seviyesiyle Ödemeleriniz Güvende

Fraud I Sanal Pos Hizmetleri

Güvenli Alışveriş Hakkında

Tahsilatlarınızı İmzapos'un ödeme yazılımlarıyla tamamlayın. SMS ve E-posta ile link göndererek, API entegrasyonuyla, ortak ödeme sayfasından, ihtiyacınıza göre banka ve kredi kartlarından ödeme alabilirsiniz.

Fraud Nedir?

İnternetten ödeme kabul eden firmaların bu konuda üzerine düşen çok sayıda konu var. Fraud (sahtecilik) kontrolü her kartlı ödeme sisteminin en önemli unsurudur. Kullanıcıların güvenli alışveriş deneyimi yaşayabilmeleri için sistemlerin sahtecilik izleme, sahtecilik önleme, sahte ve çalıntı kart, kredi kartı dolandırıcılığı konularında harekete geçecek çok sayıda fraud filtresine sahip olması gerekmektedir.

Tüm bunlar teknolojik altyapılara yatırım yapmak anlamını taşır. E-ticarette güvenli alışveriş kavramını benimseyen her firma internette güvenli alışveriş deneyimi sunmak için belirli şartlara sahip olmalı. İnternetten alışveriş için firmalara ödeme altyapısı sunan ödeme kuruluşları uluslararası anlamda güvenlik şartlarına uyum sağlamak için üstün bir teknolojik altyapı ve sıkı denetimlerle birlikte PCI DSS uyumlu hale gelirler.

PCI DSS hakkında!

imza pos anlaşmalı olduğu kurumların hepsinde, PCI DSS uyum sürecini başarıyla tamamlamış ve dönemsel denetimlerde geçer not almaya devam eden bu güvenlik sertifikasının sürekliliğini sağlayan şirketler ile yoluna devam etmektedir.

imza POS sisteminde geliştirilen fraud filtreleri İMZA POS bayilerinin müşterilerine sundukları alışveriş deneyimini güvenli hale getirmektedir.

imza Pos anlaşmalı olduğu kurumlaru bünyesinde bulunan fraud (sahtecilik) izleme ve tespit etme birimi sistemde otomatik olarak beliren tüm uyarıları ve şüpheli işlemlere anında müdahalede bulunmaktadır.

Bu şekilde üye iş yerlerimiz kullanıcılarının yaptıkları işlemlerde sürekli bir güvenli alışveriş ortamına sahip olmaktadır. İş ortaklarımızın almış olduğu güvenlik sertifikaları üzerinden imzapos API servisi sürekli aktiftir.

İMZA POS E-Tahsilat Sistemine Detaylı Bakış

Üye İş Yeri
“Mevcut olan teknolojide, en güvenilir ödeme alma yöntemleri E-tahsilat sistemidir. Kullanıcılar da bunun farkında olarak artık klasik alışveriş sisteminden, elektronik alışverişe doğru yönelmeye başlıyor.”
Bayi Alt Bayi Sistemi
İster fiziksel ister online mağazanız ister de her iki mağazanız birden olsun size hiçbir teknik geliştirme ihtiyacı duymadan ödeme alabileceğiniz ekranlar sunuyoruz. Banka ve kredi kartlarından online ödeme ödemeleri alabileceğiniz kullanıma hazır ekranlarımızla tahsilatlarınızı güvenle yapabilirsiniz.

Kullanıcı adı ve şifresi ile giriş yapıp kullanabileceğiniz hazır ödeme ekranlarımız aracılığı ile müşterileriniz kart bilgilerini kendileri girerek internetten alışveriş deneyimlerini imzapos’un ödeme ekranları üzerinde gerçekleştirebilirler.
E-tahsilat Avantajları Nelerdir?
“Kredi kartlarından ister tek çekim ister taksitli çekim yapılabiliyor. Yine periyodik ve diğer çekim türleri de ayrıcalık olarak sunuluyor.” E-tahsilat sistemini kullanan firmalar aşağıda yer alan avantajların tümüne sahip olabiliyor.

E-tahsilatta işlem başına ücretler yani bir diğer ismiyle komisyon oranları kesildikten imzapos’un çalışma modellerine göre 4’e ayrılır. Ertesi gün, Haftalık, 15 Günlük ve 30 Gün içerisinde hesabınıza aktarım sağlanır. Yani bu süreç en fazla 30 günle sınırlıdır.

“E-tahsilat ile alıcınızdan tahsil edebileceğiniz yöntemler şu şekilde sıralanabilir.”

E-tahsilat ile Türkiye’de yer alan tüm bankaların sanal posları web siteye entegre edilebilir. Alınan ödemeler, firmanızın sanal POS’unun bağlı bulunduğu hesaba aktarılıyor. imzapos’a Özel panel sayesinde bugüne kadar ne kadar ödeme alınmış, periyodik olarak alınan ödemeler ne kadar gibi tüm bilgilere erişim sağlanabiliyor. Aşırı zaman kayıpları bu sistemler sayesinde ortadan kalkıyor.
Kredi Kartı: 16 haneli kod, ad soyad ve diğer kredi kartı bilgileri girilerek alınır. İşlem banka tarafından onaylanır.
Banka Kartı: Tıpkı kredi kartı gibidir. Ancak bu banka hesabındaki parayı tahsil eder.
Havale: Alıcının sizin banka hesabına havale yöntemiyle ödeme yapması yöntemidir.
EFT: Havale yöntemi gibidir. Ancak EFT işleminde bankalar farklı olur.
Sanal Kredi Kartı: 16 haneli kodlardan oluşan sanal kredi kartları, E-tahsilat sisteminin vazgeçilmezleri arasındadır. Tek kullanımlık olduğundan, oldukça güvenli bir sistemdir.
E-tahsilatla E-Ticaret Nasıl Yapılır?
E-tahsilat, internet üzerinden ödeme alabilme yöntemlerinin tümüdür. Yani bir diğer ismiyle online ödeme biçiminin, E-ticaret veya kişisel siteye entegre edilerek, talep eden müşterilerden ödeme alma yöntemidir. Elektronik tahsilat yapabilme biçimidir. Yani kullanıcılardan dijital ortamda ödeme almaya olanak sağlayan, sistemler bütünüdür.
Mobil Ödeme ?
Telefon numarası aracılığıyla yapılan bu ödeme şekli, pek çok işletme tarafından tercih ediliyor. Avantajları: Pos cihazı kullanılmasına gerek kalmadan işlem yapmaya olanak tanır. Zamandan tasarruf yapılmasını sağlar. Güvenli bir şekilde tahsilatlarınızı yapılabilir.
E-Tahsilat Sistemini Kimler Kullanabilir ?
Yukarıda da değindiğimiz üzere dijital ortamda yapılan tahsilat işlemlerine e-tahsilat denir. Şimdi sizlere bu sisteme kimlerin başvurup kullanabileceğinden bahsedelim. Profesyonel bir ödeme sistemi olan e-tahsilat sistemini; KOBİLER, dernekler, üniversiteler, kurumsal kimliğe sahip olan firmalar ve bütün kurum ve kuruluşlar kullanabilir. Sanal pos kurulumu gerçekleştirildikten sonra e-tahsilat sistemini kullanılmaya başlayabilirsiniz.

Hızlı başvuru

Bir teknoloji firması olarak İmzapos'un sunduğu online ödeme hizmetlerini kullanarak sahadaki erişim alanınızı ve verimliliğinizi arttırın. Geliştirdiğimiz yazılımlar sayesinde, sizi rekabet içinde olduğunuz firmalardan ayıracak kozları şirketinize sunuyoruz. Siz de bu ayrıcalıklardan yararlanmak istiyorsanız hemen başvuru yapabilirsiniz.

İMZA POS I SANAL POS

Hizmet Kapsamı

Tahsilatlarınızı İmzapos'un ödeme yazılımlarıyla tamamlayın. SMS ve E-posta ile link göndererek, API entegrasyonuyla, ortak ödeme sayfasından, ihtiyacınıza göre banka ve kredi kartlarından ödeme alabilirsiniz.

Pratik, Kullanışlı Hesaplı Sanal Pos

Kurulum Ücreti, Ek Ücretler İmzapos'da Yok.

Ücretsiz Başvuru

Yıllık sanal pos kullanım ücreti, başvuru ve entegrasyon bedeli, verimsizlik ücreti gibi ücretler almıyoruz. Sektörünüze ve aylık ciro hacminize göre komisyon oranları ile çalışın avantajlı oranlardan faydalanın.

Kolay Ödeme

Türkiye’de faaliyet gösteren birçok kart programına sahip banka ve kredi kartından peşin ve taksitli ödeme alabilirsiniz. İMZAPOS tarafından ertesi gün hesabınıza yatırılır.

imzapos

Saha teknolojileriyle işinizi güçlendirin.

img

Android Pos

VUK 507 - 509 "Vergi usul Kanunu" Tebliğine Uygun.

img

Ön Ödemeli

İmza Pay'le Harcadıkça Kazandıran Card.

img

iMza Pay ile

Kurumsal & Bireysel Hesap Yönetimiyle.

img

Portal ile Bayi, Alt Bayi

Online tahsilat, Sanal Pos hizmetleri.

imzapos

Başarı Hikayenizi
Birlikte Oluşturalım

Hazır e-ticaret modüllerimizle ödeme almaya hemen başlayın! iSoft Shop, WordPress, WooCommerce, OpenCart, PrestaShop ve Magento gibi en çok kullanılan hazır e-ticaret siteleri için hazırladığımız ödeme modüllerini kullanmak için İMZAPOS’a

imzapos

Çözümlerimiz

img

Her Noktadan Erişim, Tek Noktadan Yönetim.

img

Hesap Hareketleri

Tüm Banka hareketleriniz Tek Bir Ekranda Topalayın.

img

İmzabox ile

E-Fatura, E-Arşiv, ürünlerinin hizmet sağlayıcısıdır.

img

iSoft Shop E-ticaret

E-Ticaret Sistemleri B2B, B2C, C2C İş modelleriyle

Hızlı Başvuru

CAPTCHA Resmi
Çalışma Saatleri : Pazartesi - Cuma , 09:30-18:30
© Copyright 2012- 2024 İMZAPOS A.Ş. Markasıdır. I Tüm Hakları Saklıdır.