odeme-erkranları

Sanal Pos Hizmetleri

Banka ve kredi kartlarından ödeme almak için ihtiyacınız olan tüm sanal pos hizmetleri bir arada

Online tahsilat yapabilmek için ihtiyacınız olan sanal pos hizmetleri nin tamamını sağlıyoruz. 21 bankanın tamamından peşin ve taksitli işlem yapabilirsiniz. Ayrıca, geliştirdiğimiz portalımızdan , ödeme raporlarını, kurumsal yapınızın cirosunu görebilir, bayilerinizin komisyon setlerini ayarlayabilir, takip edebilirsiniz.

Ertesi gün ödemelerde 1.99%'dan başlayan komisyon oranları ile tanışın.

odeme-erkranları
odeme-erkranları
sanal-pos-hizmetleri

Pratik, kullanışlı ve hesaplı sanal pos

Görünmez komisyonları, kurulum ve entegrasyon ücretlerini unutun. Şeffaf, kullanıcı dostu sanal pos hizmetleri ile tanışın.

Ücretsiz Başvuru ve entegrasyon

Yıllık sanal pos kullanım ücreti, başvuru ve entegrasyon bedeli, verimsizlik ücreti gibi ücretler almıyoruz. Sektörünüze ve aylık ciro hacminize göre komisyon oranları ile çalışın avantajlı oranlardan faydalanın.

Peşin / Taksitli Ödeme

Türkiye’de faaliyet gösteren 21 bankanın tüm kartlarıyla peşin / taksitle işlemlerinizi yapabilirsiniz. Bakiyeniz, ertesi gün hesabınıza yatırılır.


24 Saatte Kurulum

Meşakkatli ve uzun süren kurulumları unutun. Evraklarınızı eksiksiz bir şekilde tarafımıza ilettiğinizde, 24 saat içinde firmanızı satış yapmaya hazır hale getiriyoruz. . 

İŞİNİZ İÇİN
E-TİCARET

Ürünlerinizi/hizmetlerinizi pazarlayabileceğiniz modüler yapıda (dilediğiniz özelliklerini kullanabildiğiniz) geliştirilmiş bir E-ticaret platformu arıyorsanız, İmzapos'un kendi E-ticaret yazılımı ile tanışın.

TAHSİLATLARINIZ İÇİN
E-TAHSİLAT

Ödeme çözümü sunmak E-tahsilatların gerçekleşmesi adına faaliyet göstermektir. Ancak B2B ve B2C olarak faaliyet gösteren firmaları kapsar. Bayi ve alt bayi sayısı olan işletmelerin ilk tercihi E-Tahsilatır. 

HIZLI ÖDEME İÇİN
ANDROİD POS

İMZAPOS üye iş yerleri, müşterilerinin hizmetleri ya da ürünleri için her an ödeme yapmasına olanak verecek sistemlere ücretsiz sahip olurlar. Tüketicilerin satın alma alışkanlıkları ve satın alma yöntemleri çeşitlilik göstermektedir.

VADELİ SANAL POS

Siz işinizi büyütün, tahsilatı bize bırakın.

Geliştirdiğimiz sanal pos hizmetlerini kullanarak SMS ve E-posta ile link gönderme, API, ortak ödeme sayfası, İmzapos ödeme ekranı ve ihtiyacınıza göre banka ve kredi kartlarından 3D güvenlik adımı ile rahatça ödeme alabilirsiniz.
Pratik Ve Hesaplı Sanal pos

Banka ve kredi kartlarından ödeme almak için ihtiyacınız olan her şey İmzaPOS'ta!

İşletmesine değer katmak ve ileri taşımak isteyenler için fırsatlar yaratacak teknolojiler üretiyoruz.

Web Sitesinden Ödeme AL

Yıllık sanal pos kullanım ücreti, başvuru ve entegrasyon bedeli, verimsizlik ücreti yok.

Sektörünüze ve aylık ciro hacminize göre komisyon oranları ile çalışın avantajlı oranlardan faydalanın.

Ertesi Gün Ödeme

Türkiye’de faaliyet gösteren birçok kart programına sahip banka ve kredi kartından peşin ve taksitli ödeme alabilirsiniz.

Tüm ödemeleriniz İMZAPOS tarafından sonraki iş günü hesabınıza yatırılır.

Sanal Pos Hizmetleri Başvuru Evrakları

Sanal Pos’unuzu aktif hale getirebilmemiz için, web sitemizdeki başvuru formlarında sizden talep ettiğimiz evrakları bize gönderebilirsiniz. Bu belgeler ticaret sicil belgesi, vergi levhası, kimlik fotokopisi gibi devletin talep ettiği standart evraklardır. Bu bilgiler ve evraklar, K.V.K.K aydınlatma metnine bağlı kalarak ve verileriniz 3. kişilerle paylaşılmadan, T.C. Yasalarına bağlı kayıtlı IP adreslerimizde İmzapos’a ait sunucularımızda korunur.

SPAM Kontrolü yapınız.

Başvuru sonrası Gelen E-Maile Dikkat!

Başvuru Onayı

İlk başvuruyu yaptıktan sonra evraklarınız risk yönetimimiz tarafından incelenir. Firmanın onayı halinde, başvuruda kullanmış olduğunuz “E-Posta” adresinize onay maili gönderilecektir.

Gelen E-Mail üzerinden başvuruyu tamamlayabilirsiniz. Basmış olduğunuz linkin imzapos.com uzantısı olduğuna dikkat ediniz.  

Evrakların tamamlanması

Eğer evrak yükleme adımda zorlanırsanız, ekranda bulunan world ön kayıt formunu doldurarak, [email protected] email adresine iletebilirsiniz. 

Evraklar tarafımıza iletildikten  sonra, işletmeniz adına KKB için 4551‘den SMS gelecektir. Finansal Raporu’nuzun onaylanması ile, sanal posunuzu kullanarak online tahsilat yapmaya başlayabilirsiniz.

Firmanızın adına Sanal Pos Hizmetleri Başvuru adımını bu şekilde tamamlamış olacaksınız. 

Başarı Hikayenizi
Birlikte Oluşturalım

Hazır e-ticaret modüllerimizle ödeme almaya hemen başlayın!

WordPress WooCommerce, OpenCart, PrestaShop ve Magento gibi en çok kullanılan hazır e-ticaret siteleri için hazırladığımız ödeme modüllerini kullanmak için İMZAPOS’a