odeme-erkranları

Sanal Pos Hizmetleri I Online Pos

Siz işinize odaklanın, tahsilatı bize bırakın.

İmzapos Sanal Pos Ödeme Sistemi ile dünyanın her yerinden ödeme alın, peşin veya taksitli satışlar yapın. Siz işinize bakın, ödemelerinizi bize bırakın.

Kurulum ücreti olmayan, yüksek güvenlikli ve uygun komisyon oranları verebilecek bir teknoloji firması ile çalışmak ister misiniz?

İmzapos Sanal Pos Teknolojileri ile sahada elinizi güçlendirin.

Bir teknoloji firması olarak İmzapos'un sunduğu online ödeme hizmetlerini kullanarak sahadaki erişim alanınızı ve verimliliğinizi arttırın. Geliştirdiğimiz yazılımlar sayesinde, sizi rekabet içinde olduğunuz firmalardan ayıracak kozları elinize veriyoruz. Siz de bu ayrıcalıklardan yararlanmak istiyorsanız hemen başvuru yapabilirsiniz. 

İŞİNİZ İÇİN
E-TİCARET

Ürünlerinizi/hizmetlerinizi pazarlayabileceğiniz modüler yapıda (dilediğiniz özelliklerini kullanabildiğiniz) geliştirilmiş bir E-ticaret platformu arıyorsanız, İmzapos'un kendi E-ticaret yazılımı ile tanışın.

ÖDEMELERİNİZ İÇİN
E-TAHSİLAT

Bir mal/ürün/hizmeti alırken tahsilatlarınızı birçok farklı teknikle yapabilmeniz için E-tahsilat yazılım teknolojilerimizden faydalanabilirsiniz. B2B, B2C veya C2C iş modellerinizin tamamına uygundur. Bayi yapılanması olan kurumsal firmalara büyük fayda sağlar.

HIZLI ÖDEME İÇİN
ANDROİD POS

Android Pos üzerinden mal veya hizmet sattığınız iş yerinizde kredi kartından peşin veya taksitli işlem yaparak tahsilatı tamamlayabilirsiniz. QR ve NFC ile ödeme alabilir, işlemlerinizi hızlandırabilirsiniz.

VADELİ SANAL POS

Dünyanın her yerinden, her an ödeme alın.

Tahsilatlarınızı İmzapos'un ödeme yazılımlarıyla tamamlayın. SMS ve E-posta ile link göndererek, API entegrasyonuyla, ortak ödeme sayfasından, ihtiyacınıza göre banka ve kredi kartlarından ödeme alabilirsiniz.

Pratik ve hesaplı sanal pos kullanın

Tek tıkla kurulum yapabileceğiniz, gelişmiş teknolojilerle donatılmış, uygun komisyon oranlarıyla çalışmak ister misiniz?

İmzapos Sanal Pos , tahsilatlarınızı rahatça tamamlamak ve büyüme yolculuğunuza eşlik etmek için işte tam burada

 

Web sitenizden ödeme alın

Yıllık sanal pos kullanım ücreti, başvuru ve entegrasyon bedeli, verimsizlik ücreti yok.

Sektörünüze ve aylık ciro hacminize göre komisyon oranları ile çalışın avantajlı oranlardan faydalanın.

Ertesi gün ödeme hesabınızda

Türkiye’de faaliyet gösteren birçok kart programına sahip banka ve kredi kartından peşin ve taksitli ödeme alabilirsiniz.

Tüm ödemeleriniz İMZAPOS tarafından sonraki iş günü hesabınıza yatırılır.

Entegre Olduğumuz

Bankalar

İmzapos ile Türkiye'de faaliyet gösteren bankalar arasından QNB Finansbank, TEB, Türkiye İş Bankası, Halk Bank, Kuveyt Türk, Garanti Bankası ve Ziraat Bankası arasından dilediğiniz kadarını seçebilir ve cihazınıza yükletebilirsiniz. 

Ödeme Kuruluşları

iQ Money, Sipay, Moka, Erpa, Param, Elekse, İPara, Paybyme, Paratika, N Kolay, Payzee.

prepad-card

Android Pos Hızlı Başvuru

Bir teknoloji firması olarak İmzapos'un sunduğu online ödeme hizmetlerini kullanarak sahadaki erişim alanınızı ve verimliliğinizi arttırın. Geliştirdiğimiz yazılımlar sayesinde, sizi rekabet içinde olduğunuz firmalardan ayıracak kozları elinize veriyoruz. Siz de bu ayrıcalıklardan yararlanmak istiyorsanız hemen başvuru yapabilirsiniz. 

1.55'den başlayan oranlarla

Ertesi Gün Ödeme, Haftalık Ödeme, Aylık Ödeme Seçenekleri.

CAPTCHA Resmi

Başarı hikayenizi
birlikte yazalım...

Hazır e-ticaret modüllerimizle ödeme almaya hemen başlayın!

WordPress, WooCommerce, OpenCart, PrestaShop ve Magento gibi en çok kullanılan hazır e-ticaret siteleri için hazırladığımız ödeme modüllerini kullanmak için İMZAPOS’a