Gateway I Bayi Tahsilat Portalı

Bayi & Alt Bayi E-Tahsilat Sistemi

İMZAPOS Hem alıcı hem de satıcı için mobil tabanlı ödeme yapma ve ödeme alma sistemidir.

Hiçbir E-Fatura ve E-Para sertifikasına sahip iki şirketin ortaklığında bir mobil ödeme sistemi oluşturulmamıştı.

odeme-erkranları
gateway-imzapos

Gateway Hizmetleri ile 1 adım önde olunuz.

İMZAPOS bulut tabanlı ödeme geçidi ile işletmenize ait tüm bankaların Sanal POSlarını, ödeme kuruluşlarını tek merkezden kolayca entegre edebilir, kart saklama, tek tıkla ödeme, pazaryeri çözümü, kapalı devre cüzdan, ödeme formu, ortak ödeme sayfası, link ve QR kod ile ödeme, akıllı ve dinamik ödeme yönlendirme, gelişmiş üye işyeri kontrol paneli, gelişmiş API gibi birçok katma değerli servisten hızlı bir şekilde yararlanabilirsiniz.

Rakip sistemlerden farkımız nedir?

internet işletmeleri için yeni nesil ödeme yöntemlerini kesintisiz ve esnek şekilde sunmayı misyon edinmiş bir ödeme servis sağlayıcısıdır.

10 yıldır Türkiye çapında binlerce müşterimizin farklı ve rekabetçi pazarlarda, sektörel ihtiyaçlara göre, alternatif ödeme yöntemleri ile sorunsuzca ödeme alması için çalışıyoruz.

Özel olarak tasarlanan API’miz ile portalımızı müşterilerimizin ve sektörün ihtiyaçları doğrultusunda devamlı olarak geliştirerek her zaman en güncel ve yenilikçi çözümleri sunuyoruz.

gateway-imzapos
gateway-imzapos

Tek Bir API Entegrasyonu ile Komple Ödeme Hizmeti

Bayi ve müşterilerimizin rekabet etmesine olanak sağladığımız ödeme adımlarında bulundukları pazardan daha fazla pay almasına yardımcı olan çözümleri sunuyoruz.
 
İMZAPOS olarak ihtiyaçlarınızı anlayarak ve ödeme işlemlerinizi daha verimli ve kârlı hale getirerek başarılı olmanıza yardımcı olmaktır.
 

Modüler altyapımız sayesinde, ek bir entegrasyon olmadan ödeme yöntemlerimizi ve çözümlerimizin eklenmesini destekler.

Entegre Olduğumuz Bankalar

İMZA POS ile TR içerisinde yer alan anlaşmalı bankalar olan QNB Finansbank, TEB, Türkiye İş Bankası, Halk Bank, Kuveyt Türk, Garanti Bankası veya Ziraat Bankası arasından dilediğiniz kadarını seçebilir ve cihazınıza yükletebilirsiniz. 

Ödeme Kuruluşları

iQ Money, Sipay, Moka, Erpa, Param, Elekse, İPara, Paybyme, Paratika, N Kolay, Payzee.

prepad-card

Gateway Hızlı Başvuru

Bir teknoloji firması olarak İmzapos'un sunduğu online ödeme hizmetlerini kullanarak sahadaki erişim alanınızı ve verimliliğinizi arttırın. Geliştirdiğimiz yazılımlar sayesinde, sizi rekabet içinde olduğunuz firmalardan ayıracak kozları elinize veriyoruz. Siz de bu ayrıcalıklardan yararlanmak istiyorsanız hemen başvuru yapabilirsiniz. 

1.55'den başlayan Oranlarla

Ertesi Gün Ödeme, Haftalık Ödeme, Aylık Ödeme Seçenekleri.

CAPTCHA Resmi