Finansal Teknolojiler

Ertesi Gün Ödeme - İmzapos | Sanal Pos

odeme-erkranları

Ertesi Gün Ödeme I Sanal pos hizmeti

Tek Portal, Sınırsız Ödeme Çözümü

Firmanızın iş modeline göre farklılık gösteren ödeme ihtiyaçlarınız için İMZAPOS'da mutlaka bir çözüm bulabilirsiniz. Hazır ödeme ekranlarından mesafeli tek seferlik ödeme almaya, pazar yeri modelinden kart saklamaya kadar çok geniş kapsamda ödeme sanal pos  çözümleri sizleri bekliyor.

Ertesi gün ödemelerde 1.55%'den başlayan komisyon oranları ile tanışın.

İMZAPOS ÖZELLİKLER

Diğer firmalardan bizi ayıran özelliklerimizle, İşletmeniz için bir çok yeni teknoloji ile tanışın.  Sizde imzapos'un tüm ayrıcalıklarından yararlanmak  için detaylı bilgileri bakarak hemen başvuru yapabilirsiniz. 

Ertesi Gün ödeme

İSoft Shop E-Tahsilat Sistemi Ücretsiz.

Aylık hacmi 100.000 ₺ üzeri olan İşletmelerde geçerlidir.

Ödeme Alma süreçleri

imzapos, ödeme alma süreçlerinizi, sizinle müşterileriniz arasındaki internetten alışveriş sırasında gerçekleşen para transferini kolay ve güvenilir hale getirir.

Ödemeler Ne Zaman yatar

imzapos, tarafından sağlanan ödeme hizmeti ile müşterinizin kredi kartından çekilen paraya farklı sürelerde blokaj uygulanır.

Güvenli ödeme

Bu sürecin sonunda da imzapos ödeme günü geldiğinde, size ait olan tüm ödemeler anlaşmalı olduğumuz kurum tarafından hesabınıza yatırılır. 

Blokaj Neden Uygulanır !

Ertesi gün para hesabıma hangi durumda ödenmez!

geri-odeme

İtiraz hakkında.

E-Ticaret sitenizi hazırladınız. Ürünleriniz tamam, ödemeleriniz de geçmeye başladı ve bu ödemeler sorunsuz olarak hemen hesabınıza geliyor.

Hızla işlem sayınız artıyor ve daha fazla potansiyel müşteriye ulaşmaya başlıyorsunuz. İşleriniz büyüyor ve çok mutlusunuz. Ancak bir gün çalıştığınız ödeme hizmetleri kuruluşundan bir mail alıyorsunuz ve satışı yapılan 10.000TL’lik bir işleme bankadan harcama itirazı geldiğini öğreniyorsunuz. 

Bu durumda ne yapmalıyım !

Sonraki süreçte de kart sahibinin harcama itirazı banka tarafından haklı görülüyor ve bunun sonucunda 10.000TL’lik bir borcunuz oluyor.

Bu borç durumu oluştuğu için ilk önce tarafımızdan hizmetin içeriğini kapsayan bir mail istiyoruz. Gelen Mailde her şey net bir şekilde ortada ise bankaya bildirip itirazın yasal süresini bekliyoruz.  Müşteri hizmeti alamadığını beyan eder ise ödemeyi geri yapmanızı istiyoruz. 

İŞİNİZ İÇİN
E-TİCARET

Ürünlerinizi/hizmetlerinizi pazarlayabileceğiniz modüler yapıda (dilediğiniz özelliklerini kullanabildiğiniz) geliştirilmiş bir E-ticaret platformu arıyorsanız, İmzapos'un kendi E-ticaret yazılımı ile tanışın.

ÖDEMELERİNİZ İÇİN
E-TAHSİLAT

Bir mal/ürün/hizmeti alırken tahsilatlarınızı birçok farklı teknikle yapabilmeniz için E-tahsilat yazılım teknolojilerimizden faydalanabilirsiniz. B2B, B2C veya C2C iş modellerinizin tamamına uygundur. Bayi yapılanması olan kurumsal firmalara büyük fayda sağlar.

HIZLI ÖDEME İÇİN
ANDROİD POS

Android Pos üzerinden mal veya hizmet sattığınız iş yerinizde kredi kartından peşin veya taksitli işlem yaparak tahsilatı tamamlayabilirsiniz. QR ve NFC ile ödeme alabilir, işlemlerinizi hızlandırabilirsiniz.

VADELİ SANAL POS

Dünyanın her yerinden, her an ödeme alın.

Tahsilatlarınızı İmzapos'un ödeme yazılımlarıyla tamamlayın. SMS ve E-posta ile link göndererek, API entegrasyonuyla, ortak ödeme sayfasından, ihtiyacınıza göre banka ve kredi kartlarından ödeme alabilirsiniz.