odeme-erkranları

Ertesi Gün Ödeme I Sanal pos hizmeti

Tek Portal, Sınırsız Ödeme Çözümü

Firmanızın iş modeline göre farklılık gösteren ödeme ihtiyaçlarınız için İMZAPOS'da mutlaka bir çözüm bulabilirsiniz. Hazır ödeme ekranlarından mesafeli tek seferlik ödeme almaya, pazar yeri modelinden kart saklamaya kadar çok geniş kapsamda ödeme sanal pos  çözümleri sizleri bekliyor.

Ertesi gün ödemelerde 1.99%'dan başlayan komisyon oranları ile tanışın.

odeme-erkranları
odeme-erkranları
ertesi-gun-odeme-imzapos

Ertesi Gün ödeme

Ödeme Alma süreçleri

imzapos, ödeme alma süreçlerinizi, sizinle müşterileriniz arasındaki internetten alışveriş sırasında gerçekleşen para transferini kolay ve güvenilir hale getirir.

Ödemeler Ne Zaman yatar

imzapos, tarafından sağlanan ödeme hizmeti ile müşterinizin kredi kartından çekilen paraya farklı sürelerde blokaj uygulanır.

Güvenli ödeme

Bu sürecin sonunda da imzapos ödeme günü geldiğinde, size ait olan tüm ödemeler anlaşmalı olduğumuz kurum tarafından hesabınıza yatırılır. 

Blokaj Neden Uygulanır !

Ertesi gün para hesabıma hangi durumda ödenmez!

ne-yapmalilyim-imzapos

İtiraz hakkında.

E-Ticaret sitenizi hazırladınız. Ürünleriniz tamam, ödemeleriniz de geçmeye başladı ve bu ödemeler sorunsuz olarak hemen hesabınıza geliyor.

Hızla işlem sayınız artıyor ve daha fazla potansiyel müşteriye ulaşmaya başlıyorsunuz. İşleriniz büyüyor ve çok mutlusunuz. Ancak bir gün çalıştığınız ödeme hizmetleri kuruluşundan bir mail alıyorsunuz ve satışı yapılan 10.000TL’lik bir işleme bankadan harcama itirazı geldiğini öğreniyorsunuz. 

Bu durumda ne yapmalıyım !

Sonraki süreçte de kart sahibinin harcama itirazı banka tarafından haklı görülüyor ve bunun sonucunda 10.000TL’lik bir borcunuz oluyor.

Bu borç durumu oluştuğu için ilk önce tarafımızdan hizmetin içeriğini kapsayan bir mail istiyoruz. Gelen Mailde her şey net bir şekilde ortada ise bankaya bildirip itirazın yasal süresini bekliyoruz.  Müşteri hizmeti alamadığını beyan eder ise ödemeyi geri yapmanızı istiyoruz. 

İMZAPOS ÖZELLİKLER

Diğer firmalardan bizi ayıran özelliklerimizle, İşletmeniz için bir çok yeni teknoloji ile tanışın.  Sizde imzapos'un tüm ayrıcalıklarından yararlanmak  için detaylı bilgileri bakarak hemen başvuru yapabilirsiniz. 

İŞİNİZ İÇİN
E-TİCARET

Ürünlerinizi/hizmetlerinizi pazarlayabileceğiniz modüler yapıda (dilediğiniz özelliklerini kullanabildiğiniz) geliştirilmiş bir E-ticaret platformu arıyorsanız, İmzapos'un kendi E-ticaret yazılımı ile tanışın.

TAHSİLATLARINIZ İÇİN
E-TAHSİLAT

Ödeme çözümü sunmak E-tahsilatların gerçekleşmesi adına faaliyet göstermektir. Ancak B2B ve B2C olarak faaliyet gösteren firmaları kapsar. Bayi ve alt bayi sayısı olan işletmelerin ilk tercihi E-Tahsilatır. 

HIZLI ÖDEME İÇİN
ANDROİD POS

İMZAPOS üye iş yerleri, müşterilerinin hizmetleri ya da ürünleri için her an ödeme yapmasına olanak verecek sistemlere ücretsiz sahip olurlar. Tüketicilerin satın alma alışkanlıkları ve satın alma yöntemleri çeşitlilik göstermektedir.

VADELİ SANAL POS

Kendimize güveniyoruz, kar marjınızı arttıracağız.

İşletmenizin çalışma modellerine göre en düşük komisyon garantisi İmzapos'da. SMS ve E-posta ile link gönderme, API, ortak ödeme sayfası, İmzapos ödeme ekranı ve ihtiyacınıza göre banka ve kredi kartlarından 3D güvenlik adımı ile ödeme alabilirsiniz.

Pratik Ve Hesaplı Sanal pos

Banka ve kredi kartlarından ödeme almak için ihtiyacınız olan her şey İmzaPOS'ta!

İşletmesine değer katmak ve ileri taşımak isteyenler için fırsatlar yaratacak teknolojiler üretiyoruz.

Web Sitesinden Ödeme AL

Yıllık sanal pos kullanım ücreti, başvuru ve entegrasyon bedeli, verimsizlik ücreti yok.

Sektörünüze ve aylık ciro hacminize göre komisyon oranları ile çalışın avantajlı oranlardan faydalanın.

Ertesi Gün Ödeme

Türkiye’de faaliyet gösteren birçok kart programına sahip banka ve kredi kartından peşin ve taksitli ödeme alabilirsiniz.

Tüm ödemeleriniz İMZAPOS tarafından sonraki iş günü hesabınıza yatırılır.

hazır alt Yapı kolay entegrasyon.

E-TİCARET
REHBERİNİZ

Açık kaynak kodlu e-ticaret siteleri bu konuda girişimcilerin ihtiyaçlarını karşılamak için kullanıma hazır çözümler gibi görünmektedir. E-ticaret girişimciliğinin en önemli aşamalarından biri şüphesiz ödeme adımıdır. iSoft Shop, Woocommerce (WordPress), Magento, OpenCart, PrestaShop ve WHMOS gibi açık kaynak kodlu e-ticaret siteleri aracılığı ile ödemelere aracılık edebilecek modüller edinip ilgili sistemlere adapte ederek web sitenizden güvenli bir şekilde ödeme alabilirsiniz.

Başarı Hikayenizi
Birlikte Oluşturalım

Hazır e-ticaret modüllerimizle ödeme almaya hemen başlayın!

WordPress WooCommerce, OpenCart, PrestaShop ve Magento gibi en çok kullanılan hazır e-ticaret siteleri için hazırladığımız ödeme modüllerini kullanmak için İMZAPOS’a