Finansal Teknolojiler

Vadeli Sanal Pos - İmzapos Sanal Pos'u ile bakiyenizi vadelendirin

odeme-erkranları

Vadeli Sanal Pos

Vadeli sanal pos - oranları düşürün

Eğer işletmenizin nakit akışı belirli bir zaman aralığına dayanabilecek güçteyse, İmzapos'un sunduğu vadeli sanal pos uygulamasını kullanarak oranlarınızı %1'in altına indirebilirsiniz. Haftalık, 15 günlük ve 30 günlük vadelerle, bakiyenizi koruyabilirsiniz.

Hazır ödeme ekranlarından mesafeli tek seferlik ödeme almaya, pazar yeri modelinden kart saklamaya kadar çok geniş kapsamda ödeme sanal pos çözümleri sizleri bekliyor.

Avantajlardan faydalanabilmek için   

odeme-erkranları
vadeli-sanal-pos
VADELİ SANAL POS

Güvenilir ve hızlı tahsilatla, düşük komisyon oranlarıyla tanışın

İşletmeniz için gereken çalışma modellerine göre en düşük komisyon garantisi. SMS ve E-posta ile link gönderme, API, ortak ödeme sayfası, İMZAPOS ödeme ekranı ve ihtiyacınıza göre banka ve kredi kartlarından 3D güvenlik adımı ile ödeme alabilirsiniz.

Vadeli Sanal Pos

Nasıl Sanal POS Sahibi Olursunuz?

İMZAPOS’un sunduğu Sanal POS altyapısını kullanmak için yapmanız gerekenler sırası ile aşağıda belirtilmiştir.

Firma başvurusunun yapılması

İmzapos sanal pos başvuru süreci tamamlanmalı:  başvuru formunuzu doldurun. İlk olarak sizden ticari faaliyetinizle ilgili temel bilgilerinizi istiyoruz. 24 saat içinde onay/red bilgisi tarafınıza iletilecek.

Onayın akabinde evrakların tamamlanması

Ticaretini yaptığınız ürün ile ilgili devletin ve merkez bankasının zorunlu tuttuğu evrakları tamamlamanızı istiyoruz. 24 saat içinde evraklarınız incelenir ve Sanal Pos’unuz aktif hale getirilir.

İmzapos API Entegrasyonu

Tek entegrasyonla tüm kredi kartlarından ödemelerinizi alabilirsiniz. İmzapos API dokümantasyonu ile firmanız bünyesindeki yazılım uzmanı entegrasyonu tamamlayacaktır.

Blokaj Neden Uygulanır ?

Vadeli Sanal Pos ne anlama geliyor?

finansal-raporlama

Vadeli Sanal Pos kullanım yöntemi ve ödemeler

Blokaj süresi, başarılı ödeme işlemleri sonrasında “koruma hesabı” ‘nda biriken paranın geldiği ilk andan gönderiminin yapılacağı güne kadar içeride geçirdiği süreyi kapsar.

Yani sizin 1 Ocak tarihinde gerçekleşen 100TL’lik bir ödemeniz, eğer 32 gün blokaj ile çalışıyorsa, 32 gün boyunca havuzda bekler ve 32. günün sonunda (3 Şubat) paranız ödeme periyoduna dahil edilmek üzere sürece alınır.

Şimdi gelelim ödeme periyoduna. Ödeme periyodu, bir üye iş yerinin kaç günde bir ödeme alacağına yani ödeme döngüsüne işaret eder. Diyelim ki 7gün blokaj ve haftalık ödeme periyodu ile çalışan bir üye iş yerisiniz. Bu durumda ödemelerinizi, işlemlerin yapıldığı günden itibaren 7 gün sonra alırsınız.

Pratik, Kullanışlı hesaplı sanal pos

Kurulum Ücreti, Ek Ücretler İmzapos'da yok.

Ücretsiz Başvuru

Yıllık sanal pos kullanım ücreti, başvuru ve entegrasyon bedeli, verimsizlik ücreti gibi ücretler almıyoruz. Sektörünüze ve aylık ciro hacminize göre komisyon oranları ile çalışın avantajlı oranlardan faydalanın.

Kolay Ödeme

Türkiye’de faaliyet gösteren birçok kart programına sahip banka ve kredi kartından peşin ve taksitli ödeme alabilirsiniz.  İMZAPOS tarafından ertesi gün hesabınıza yatırılır.

Hızlı Başvuru

Herhangi bir abonelik ya da kurulum ücreti ödemeden, tüm banka ve kredi kart programları ile tek bir sözleşmede “Online” ortamda onaylayarak, ön adımı tamamlanmış olursunuz. 

İŞİNİZ İÇİN
E-TİCARET

Ürünlerinizi/hizmetlerinizi pazarlayabileceğiniz modüler yapıda (dilediğiniz özelliklerini kullanabildiğiniz) geliştirilmiş bir E-ticaret platformu arıyorsanız, İmzapos'un kendi E-ticaret yazılımı ile tanışın.

İŞİNİZ İÇİN
FİNANSAL RAPORLAMA

Tüm işlemlerinizi takip edebileceğiniz bu raporlama ekranlarına İMZAPOS Paneli'nden ulaşabileceğiniz gibi API’miz aracılığı ile paylaştığımız verileri kendi harici yazılımlarınıza entegre edebilirsiniz.

HIZLI ÖDEME İÇİN
ANDROİD POS

Android Pos üzerinden mal veya hizmet sattığınız iş yerinizde kredi kartından peşin veya taksitli işlem yaparak tahsilatı tamamlayabilirsiniz. QR ve NFC ile ödeme alabilir, işlemlerinizi hızlandırabilirsiniz.

SPAM Kontrolü yapınız.

Başvuru sonrası Gelen E-Maile Dikkat!

e-tahsilat-sistemi

Başvurunuz Onaylandı !

işletmeniz için ilk başvuruyu yaptıktan sonra, Sistemimiz tarafından uygun görüldüğü taktirde. Başvuru da kullanmış olduğunuz “E-Mail” adresinize Ön başvurunuz onaylandı, E-Maili gelecektir.

Gelen E-Mail üzerinden başvuruyu tamamla butonuna basınız. Basmış olduğunuz linkin imzapos.com uzantısı olduğuna dikkat ediniz.  

Evraklar ilettikten sonra !

imzapos başvuru ekranında evraklarını eklemek için gerekli alanlar oluşturulmuş olup, Ekranda yükleyeceğiniz işletme evraklarınız için Png,Jpe ve Pdf form atında ekleyebilirsiniz. Dosyalarınızın boyutu maksimum 2MB’dır. 

Eğer evrak yükleme adımda zorlanır iseniz. Ekranda bulunan World ön kayıt formunu doldurarak, [email protected] email adresine iletebilirsiniz. 

İşletmeniz için Sanal Pos Başvuru adımını bu şekilde tamamlamış olacaksınız.