odeme-erkranları

Vadeli Sanal Pos

Vadeli sanal pos - oranları düşürün

Eğer işletmenizin nakit akışı belirli bir zaman aralığına dayanabilecek güçteyse, İmzapos'un sunduğu vadeli sanal pos uygulamasını kullanarak oranlarınızı %1'in altına indirebilirsiniz. Haftalık, 15 günlük ve 30 günlük vadelerle, bakiyenizi koruyabilirsiniz.

Hazır ödeme ekranlarından mesafeli tek seferlik ödeme almaya, pazar yeri modelinden kart saklamaya kadar çok geniş kapsamda ödeme sanal pos çözümleri sizleri bekliyor.

Avantajlardan faydalanabilmek için   ↓

odeme-erkranları
odeme-erkranları
vadeli-sanal-pos
VADELİ SANAL POS

Güvenilir ve hızlı tahsilatla, düşük komisyon oranlarıyla tanışın

İşletmeniz için gereken çalışma modellerine göre en düşük komisyon garantisi. SMS ve E-posta ile link gönderme, API, ortak ödeme sayfası, İMZAPOS ödeme ekranı ve ihtiyacınıza göre banka ve kredi kartlarından 3D güvenlik adımı ile ödeme alabilirsiniz.

Nasıl Sanal POS
Sahibi Olursunuz?

İMZAPOS’un sunduğu Sanal POS altyapısını kullanmak için yapmanız gerekenler sırası ile aşağıda belirtilmiştir.

Firma başvurusunun yapılması

İmzapos sanal pos başvuru süreci tamamlanmalı:  başvuru formunuzu doldurun. İlk olarak sizden ticari faaliyetinizle ilgili temel bilgilerinizi istiyoruz. 24 saat içinde onay/red bilgisi tarafınıza iletilecek.

Onayın akabinde evrakların tamamlanması

Ticaretini yaptığınız ürün ile ilgili devletin ve merkez bankasının zorunlu tuttuğu evrakları tamamlamanızı istiyoruz. 24 saat içinde evraklarınız incelenir ve Sanal Pos’unuz aktif hale getirilir.

İmzapos API Entegrasyonu

Tek entegrasyonla tüm kredi kartlarından ödemelerinizi alabilirsiniz. İmzapos API dokümantasyonu ile firmanız bünyesindeki yazılım uzmanı entegrasyonu tamamlayacaktır.

Blokaj Neden Uygulanır ?

Vadeli Sanal Pos ne anlama geliyor?

vadeli-sanal-pos

Vadeli Sanal Pos kullanım yöntemi ve ödemeler

Blokaj süresi, başarılı ödeme işlemleri sonrasında “koruma hesabı” ‘nda biriken paranın geldiği ilk andan gönderiminin yapılacağı güne kadar içeride geçirdiği süreyi kapsar.

Yani sizin 1 Ocak tarihinde gerçekleşen 100TL’lik bir ödemeniz, eğer 24 gün blokaj ile çalışıyorsa, 24 gün boyunca havuzda bekler ve 24. günün sonunda (25 Ocak) paranız ödeme periyoduna dahil edilmek üzere sürece alınır.

Şimdi gelelim ödeme periyoduna. Ödeme periyodu, bir üye iş yerinin kaç günde bir ödeme alacağına yani ödeme döngüsüne işaret eder. Diyelim ki 24 gün blokaj ve haftalık ödeme periyodu ile çalışan bir üye iş yerisiniz. Bu durumda ödemelerinizi, işlemlerin yapıldığı günden itibaren 24 gün sonra alırsınız

İMZAPOS ÖZELLİKLER

Diğer firmalardan bizi ayıran özelliklerimizle, İşletmeniz için bir çok yeni teknoloji ile tanışın.  Sizde imzapos'un tüm ayrıcalıklarından yararlanmak  için detaylı bilgileri bakarak hemen başvuru yapabilirsiniz. 

İŞİNİZ İÇİN
E-TİCARET

Ürünlerinizi/hizmetlerinizi pazarlayabileceğiniz modüler yapıda (dilediğiniz özelliklerini kullanabildiğiniz) geliştirilmiş bir E-ticaret platformu arıyorsanız, İmzapos'un kendi E-ticaret yazılımı ile tanışın.

TAHSİLATLARINIZ İÇİN
E-TAHSİLAT

Ödeme çözümü sunmak E-tahsilatların gerçekleşmesi adına faaliyet göstermektir. Ancak B2B ve B2C olarak faaliyet gösteren firmaları kapsar. Bayi ve alt bayi sayısı olan işletmelerin ilk tercihi E-Tahsilatır. 

HIZLI ÖDEME İÇİN
ANDROİD POS

İMZAPOS üye iş yerleri, müşterilerinin hizmetleri ya da ürünleri için her an ödeme yapmasına olanak verecek sistemlere ücretsiz sahip olurlar. Tüketicilerin satın alma alışkanlıkları ve satın alma yöntemleri çeşitlilik göstermektedir.

Pratik Ve Hesaplı Sanal pos

Banka ve kredi kartlarından ödeme almak için ihtiyacınız olan her şey İmzaPOS'ta!

İşletmesine değer katmak ve ileri taşımak isteyenler için fırsatlar yaratacak teknolojiler üretiyoruz.

Web Sitesinden Ödeme AL

Yıllık sanal pos kullanım ücreti, başvuru ve entegrasyon bedeli, verimsizlik ücreti yok.

Sektörünüze ve aylık ciro hacminize göre komisyon oranları ile çalışın avantajlı oranlardan faydalanın.

Ertesi Gün Ödeme

Türkiye’de faaliyet gösteren birçok kart programına sahip banka ve kredi kartından peşin ve taksitli ödeme alabilirsiniz.

Tüm ödemeleriniz İMZAPOS tarafından sonraki iş günü hesabınıza yatırılır.

hazır alt Yapı kolay entegrasyon.

E-TİCARET
REHBERİNİZ

Açık kaynak kodlu e-ticaret siteleri bu konuda girişimcilerin ihtiyaçlarını karşılamak için kullanıma hazır çözümler gibi görünmektedir. E-ticaret girişimciliğinin en önemli aşamalarından biri şüphesiz ödeme adımıdır. iSoft Shop, Woocommerce (WordPress), Magento, OpenCart, PrestaShop ve WHMOS gibi açık kaynak kodlu e-ticaret siteleri aracılığı ile ödemelere aracılık edebilecek modüller edinip ilgili sistemlere adapte ederek web sitenizden güvenli bir şekilde ödeme alabilirsiniz.

Başarı Hikayenizi
Birlikte Oluşturalım

Hazır e-ticaret modüllerimizle ödeme almaya hemen başlayın!

WordPress WooCommerce, OpenCart, PrestaShop ve Magento gibi en çok kullanılan hazır e-ticaret siteleri için hazırladığımız ödeme modüllerini kullanmak için İMZAPOS’a