İMZAPOS ÜYE İŞ YERİ

Müşterilerin tüm kredi kartları güvenli, ortak bir sanal cüzdanda bir araya getirir. Üye iş yerlerinin müşterilerinin kart bilgilerini almadan tek tıkla kolayca ödeme almasını sağlar. Böylece hem müşteriler hem de iş yerleri güvende olur.

Kredi kartı ile alacağınız tüm ödemeleri PayALL ile ilave bir komisyon olmadan gerçekleştirirsiniz.

Üstelik kredi kartlarından ödeme almak için farklı bir cihaza ücret ödemenize de gerek yok.

PayALL ve İMZAPOS ile Tahsilat Yapmak İçin;

Akıllı Telefonunuza İMZAPOS Üye İş Yeri Uygulamamızı İndirmeniz Yeterli.

Repeat-Grid-about-us.png
mail-order

MAİL ORDER'DA YENİ DÖNEM

PAYALL?

mail-order-imzapos

PAYALL NEDİR!

CÜZDAN
UYGULAMAMIZ
HAKKINDA

PayALL; her geçen gün daha fazla bilgimizi paylaştığımız bir dönemde, kredi kartı bilgilerimizi hem güvenli bir yerde tutmak hem de gönül rahatlığıyla kolay ödeme yapmak için tasarlandı.

Yani PayALL, tüm kredi kartlarınızı güvenle; çalınma veya kopyalanma korkusu olmadan bir arada saklayabileceğiniz ve kartlarınız yanınızda olmadan ödeme yapabileceğiniz kolay bir mobil cüzdandır.

PayALL ile ödeme yapabildiğiniz her yerde kart bilginizi paylaşmadan, o ödeme noktasının tüm avantajlarından faydalanırsınız.

Alternatif Ödeme Yöntemi

PAYALL NASIL ÇALIŞIR!

Alışverişinizi PayALL ile yaptığınızda önce satıcıya ödeme kodu bilginizi verirsiniz.
Satıcı, ödemeyi ödeme kodunuz vasıtasıyla sisteme girer. Ardından cep telefonunuza ödeme ile ilgili bildirim gelir. Bu ödemeyi, PayALL arayüzünden ödeme bilgilerini kontrol ettikten sonra kabul ederek alışverişi tamamlayabilirsiniz. Siz ödemeyi tamamlamadığınız sürece herhangi bir para gönderimi olmaz. Ödemeyi tamamladıktan sonra da tüm işlemlerinizi ilgili menüden görüntüleyebilirsiniz.

PAYALL ÜCRETLİMİ

Hayır, değil. PayALL’un tüm özelliklerini kullanabilmek için herhangi bir ücret ya da komisyon ödemezsiniz.

PAYALL KAÇ ADET KART TANIMLAYABİLİRİM

İstediğiniz sayıda kart tanımlayabilirsiniz.

HANGİ BANKALAR İLE ANLAŞMALI

Tüm bankalar ile anlaşmalıdır.

TAMAMEN GÜVENLİ

GÜVENLİK
PCI DSS

%100 Güvenli Saklama Altyapısı

Tüm Bankalar bir yerde

PayALL mobil uygulamasında kart bilgilerinizin güvenliği, PayALL’ un ödeme altyapısı sağlayıcısı olan ve ödeme sistemleri güvenliğinde dünyanın en yüksek standardı olan PCI DSS uyumlu altyapısı ile sağlanmaktadır. Saklama sistemi altyapı ve bileşenleri Türkiye’ de çok az sayıda firmada bulunan ve yoğun denetimler sonrası elde edilebilen PCI DSS (Payment Card Industry Data Security Standards) sertifikasına sahiptir ve bu sertifikasyon VISA tarafından onaylanmıştır.

mail-order-sistemi
mail-order-sistemi

YEP YENİ MAİL ORDER SİSTEMİ

PAYALL CÜZDAN İLE TANIŞIN

İMZAPOS ve PAYALL İş ortaklığı sayesinde. Güvenli ödeme dönemi de başlamış olup. Artık bayi ve alt bayilerinizden Mail Order formu doldurmanıza gerek kalmadan. Sanal cüzdan ile işlemlerinizi saniyeler içinde yapabilirsiniz . 

Üye iş yeri uygulamamız ve cüzdan uygulamamız sayesinde, Bayi ve alt bayilerinizle birlikte son kullanıcının da aklında herhangi bir soru işareti olmadan, Güvenli bir ortam ile bilgilerini paylaşmadan sadece Cüzdan uygulamasındaki ödeme onay ekranı sayesinde, işleminiz ve işlemleriniz için ek zaman kaybetmeden yapabilirsiniz.  

 

İMZAPOS'UN AYRICALIKLI DÜNYASINA GÖZ ATIN

ALTERNATİF ÖDEME ALMA

Eğer İMZA POS Sanal POS kullanıcıysanız, PAYALL Cüzdan kullanıcılarından, QR Kodla Ödeme, E-Para ile ödeme, Nakit ile ödeme alma yöntemlerine de sahipsiniz demektir.

imzapos-sanal-pos-hizmetleri

KISMİ ÖDEME I KISMİ İADE

İMZA POS'un kısmi ödeme ve kısmi iadelerle ilgili altyapısı ile, Kullanıcı paneliniz üzerinden Kısmı iade ve tam tutarı hemen geri ödeyebilirsiniz.

ÖDEME FORMU

İMZA POS olarak bir çok testlerin sonucunda güncel halini alan ödeme formumuzla, tüm kullanıcılarımıza ortak kullanımlı pratik bir çözümler sunuyoruz.

İŞLERİNİZİ BÜYÜTÜYORUZ

Siz değerli kullanıcılarımıza sunduğumuz, birebir destekten yararlanan avantajlı üye iş yerleri, satışlarını %14 artırıyor. Siz de İMZAPOS ve PAYALL cüzdan ile işlerinizi büyütüyoruz.

İMZAPOS NEDİR NASIL ÇALIŞIR!

üye İş yeri.

Ayrı ayrı sanal pos almak yerine imzapos tüm bankaları bir araya getirerek, Tek 1 platfromdan 12 Taksite kadar işlem yapma imkanı sizleri bekliyor..

SABİT ÜCRET YOK
AYLIK ÜCRET YOK

Sizin için sunduğumuz avantajlı İMZAPOS Sanal POS oranlarına için başvuru yapın ve güvenli ödeme ile tanışın.

Web Sitesinden Ödeme Al

iSoft Shop E-Ticaret Sistemleri ile 24 Saat içinde ödemelerinizi almaya hemen başlayın.

Fiziksel Pos

İMZAPOS’da komisyon ve başvuru ücreti vermesiniz. Kimse sizin adınıza tahsilat yapmaz, ödeme doğrudan hesabına gelir.

SMS İle Ödeme Alma

İMZAPOS Online tahsilat sistemi aracılığı ile size ödeme yapacak müşterilerinize SMS ile göndereceğiniz bir bağlantı ile müşterileriniz banka kartı ve kredi kartından ödeme yapabilir

Stand Satışlarınızı Artırın

Hız ve pratikliğe en çok ihtiyaç duyduğunuz stant satışlarınızda artık yeni bir yardımcınız var! İMZAPOS mobil uygulamasından fiyatını ve Açıklamasını girerek, telefonunuzu bir POS cihazına dönüştürün ve ödemenizi Hemen alın.

Kolay ödeme

İMZAPOS ile her karttan kolayca ve doğrudan ödeme alırsınız.

Tamamen Ücretsiz

İMZAPOS'da komisyon ve başvuru ücreti vermesiniz. Kimse sizin adınıza tahsilat yapmaz, ödeme doğrudan hesabına gelir. 

odeme-al-uygulama