Our Locations
55 Main Street, USA
Email For Us
Call For Us
+000 (123) 456 88

Link İle Ödeme Alma

SMS, E-Mail ile ödeme alma

SMS & E-Mail ile Ödeme, İmzapos Online Tahsilat Sistemleri'ni kullanan firmalara tahsilatlarını tamamlamaları için geliştirilmiş bir yöntemdir. İmzapos Paneli'nden müşterinize göndereceğiniz bir link üzerinden, müşteriniz kredi / debit kart bilgilerini girer ve ödemesini tamamlar.

Yakın zamanda güvenlik ve gizlilik problemlerinden dolayı yasaklanan "mail order" ödeme yöntemine alternatif olarak geliştirilmiştir.

img
% 1.65
'den Başlayan Komisyon
Oranıyla Ertesi Gün Ödeme

8 +

Ödeme Alma Metoduyla

10

Saniye de işlemlerinizi hızlıca tamamlayınız

6 +

Katmanlı Güvenlik Seviyesiyle Ödemeleriniz Güvende

Sanal Pos

Hizmet Kapsamı

Link ile ödeme

Ödemeye konu ürün veya hizmet bilgilerini girdikten sonra, tahsilatı tamamlamak üzere müşteriye bir link gönderilir. Bu link üzerinden, kredi/debit kart bilgileri girilir. Varsa açıklama yazısı ve taksit bilgileri seçildikten sonra, ödeme işlemi tamamlanmak üzere bankaya bilgi verilir. İmzapos üzerinden yapacağınız tüm tahsilatlar 3D Güvenlik Adımı ile desteklenir. Yani, müşterinin, telefonuna gelen ONAY mesajına olumlu cevap vermesi gerekir.

Bu onay, Merkez Bankası ve Türk Hukuku tarafından kabul edilir. Önlemlerin tamamı, tüketicinin güvenle alışveriş yapabilmesi için geliştirilmiştir ve mevzuat değiştikçe yeni prosedürler eklenmektedir. SMS ve Link ile Ödeme alabiliyor olmanın en önemli özelliği, Üye İş Yeri’nin müşteriye ait kart ve kimlik bilgilerine erişmeden, gizlilik ve güvenlik sıkıntılarını daha başlamadan bitirmek ve tahsilatı hızlı ve pürüzsüz bir şekilde tamamlayabilmesidir.

SMS İle Ödeme

SMS ödeme adımında, Sistem içinde oluşturulan link sonrası ekranda sms ile müşteriye bildir butonuna tıklayarak, ödemenin alınacağı GSM hattı numarasını girerek müşteriye özel olarak iletilen link ile birlikte ortak ödeme sayfasından ödeme tamamlanır. Raporlar bölümünden de işlemleri görüntüleyebilirsiniz.

E-Mail Ödeme

E-Maille ödeme adımında, Sistem içinde oluşturulan link sonrası ekranda E-mail ile müşteriye bildir butonuna tıklayarak, ödemenin alınacağı E-mail adresini girerek müşteriye özel olarak iletilen link ile birlikte ortak ödeme sayfasından ödeme tamamlanır. Raporlar bölümünden de işlemleri görüntüleyebilirsiniz.

QR İle Ödeme

QR ile ödeme adımında, Sistem içinde oluşturulan link sonrası ekranda E-mail, Sms, Uygulama gönder seçeniyle müşteriye 3 adımda bildirim oluşturulur. Ödemenin alınacağı bildirim alanları girilerek müşteriye özel olarak iletilen link ile birlikte ortak ödeme sayfasından ödeme tamamlanır.

Hızlı başvuru

Bir teknoloji firması olarak İmzapos'un sunduğu online ödeme hizmetlerini kullanarak sahadaki erişim alanınızı ve verimliliğinizi arttırın. Geliştirdiğimiz yazılımlar sayesinde, sizi rekabet içinde olduğunuz firmalardan ayıracak kozları şirketinize sunuyoruz. Siz de bu ayrıcalıklardan yararlanmak istiyorsanız hemen başvuru yapabilirsiniz.

İMZA POS I SANAL POS

Hizmet Kapsamı

Tahsilatlarınızı İmzapos'un ödeme yazılımlarıyla tamamlayın. SMS ve E-posta ile link göndererek, API entegrasyonuyla, ortak ödeme sayfasından, ihtiyacınıza göre banka ve kredi kartlarından ödeme alabilirsiniz.

Pratik, Kullanışlı Hesaplı Sanal Pos

Kurulum Ücreti, Ek Ücretler İmzapos'da Yok.

Ücretsiz Başvuru

Yıllık sanal pos kullanım ücreti, başvuru ve entegrasyon bedeli, verimsizlik ücreti gibi ücretler almıyoruz. Sektörünüze ve aylık ciro hacminize göre komisyon oranları ile çalışın avantajlı oranlardan faydalanın.

Kolay Ödeme

Türkiye’de faaliyet gösteren birçok kart programına sahip banka ve kredi kartından peşin ve taksitli ödeme alabilirsiniz. İMZAPOS tarafından ertesi gün hesabınıza yatırılır.

imzapos

Saha teknolojileriyle işinizi güçlendirin.

img

Android Pos

VUK 507 - 509 "Vergi usul Kanunu" Tebliğine Uygun.

img

Ön Ödemeli

İmza Pay'le Harcadıkça Kazandıran Card.

img

iMza Pay ile

Kurumsal & Bireysel Hesap Yönetimiyle.

img

Portal ile Bayi, Alt Bayi

Online tahsilat, Sanal Pos hizmetleri.

imzapos

Başarı Hikayenizi
Birlikte Oluşturalım

Hazır e-ticaret modüllerimizle ödeme almaya hemen başlayın! iSoft Shop, WordPress, WooCommerce, OpenCart, PrestaShop ve Magento gibi en çok kullanılan hazır e-ticaret siteleri için hazırladığımız ödeme modüllerini kullanmak için İMZAPOS’a

imzapos

Çözümlerimiz

img

Her Noktadan Erişim, Tek Noktadan Yönetim.

img

Hesap Hareketleri

Tüm Banka hareketleriniz Tek Bir Ekranda Topalayın.

img

İmzabox ile

E-Fatura, E-Arşiv, ürünlerinin hizmet sağlayıcısıdır.

img

iSoft Shop E-ticaret

E-Ticaret Sistemleri B2B, B2C, C2C İş modelleriyle

Hızlı Başvuru

CAPTCHA Resmi
Çalışma Saatleri : Pazartesi - Cuma , 09:30-18:30
© Copyright 2012- 2024 İMZAPOS A.Ş. Markasıdır. I Tüm Hakları Saklıdır.