Finansal Teknolojiler

İmzapos | Ödeme Teknolojileri Merkezi - Sanal Pos

odeme-erkranları

Sanal Pos Hizmetleri I Online Pos

Siz işinize odaklanın, tahsilatı bize bırakın.

İmzapos Sanal Pos Ödeme Sistemi ile dünyanın her yerinden ödeme alın, peşin veya taksitli satışlar yapın. Siz işinize bakın, ödemelerinizi bize bırakın.

Kurulum ücreti olmayan, yüksek güvenlikli ve uygun komisyon oranları verebilecek bir teknoloji firması ile çalışmak ister misiniz?

İmzapos Sanal Pos Teknolojileri ile sahada elinizi güçlendirin.

Bir teknoloji firması olarak İmzapos'un sunduğu online ödeme hizmetlerini kullanarak sahadaki erişim alanınızı ve verimliliğinizi arttırın. Geliştirdiğimiz yazılımlar sayesinde, sizi rekabet içinde olduğunuz firmalardan ayıracak kozları elinize veriyoruz. Siz de bu ayrıcalıklardan yararlanmak istiyorsanız hemen başvuru yapabilirsiniz. 

İŞİNİZ İÇİN
E-TİCARET

Ürünlerinizi/hizmetlerinizi pazarlayabileceğiniz modüler yapıda (dilediğiniz özelliklerini kullanabildiğiniz) geliştirilmiş bir E-ticaret platformu arıyorsanız, İmzapos'un kendi E-ticaret yazılımı ile tanışın.

ÖDEMELERİNİZ İÇİN
E-TAHSİLAT

Bir mal/ürün/hizmeti alırken tahsilatlarınızı birçok farklı teknikle yapabilmeniz için E-tahsilat yazılım teknolojilerimizden faydalanabilirsiniz. B2B, B2C veya C2C iş modellerinizin tamamına uygundur. Bayi yapılanması olan kurumsal firmalara büyük fayda sağlar.