Finansal Teknolojiler

SMS ile Ödeme Al I Link ile Ödeme I Sanal Pos Hizmetleri

odeme-erkranları

SMS İle Ödeme Alma | Sanal Pos Hizmetleri

SMS ile Ödeme

SMS ile Ödeme, İmzapos Online Tahsilat Sistemleri'ni kullanan firmalara tahsilatlarını tamamlamaları için geliştirilmiş bir yöntemdir. İmzapos Paneli'nden müşterinize göndereceğiniz bir link üzerinden, müşteriniz kredi / debit kart bilgilerini girer ve ödemesini tamamlar.

Yakın zamanda güvenlik ve gizlilik problemlerinden dolayı yasaklanan "mail order" ödeme yöntemine alternatif olarak geliştirilmiştir.

Ertesi gün ödemelerde 1.65'den başlayan komisyon oranları ile tanışın.

odeme-erkranları
sms-ile-odeme-link-ile-odeme
sms-ile-odeme-link-ile-odeme

Link ile Ödeme

Ödemeye konu ürün veya hizmet bilgilerini girdikten sonra, tahsilatı tamamlamak üzere müşteriye bir link gönderilir. Bu link üzerinden, kredi/debit kart bilgileri girilir. Varsa açıklama yazısı ve taksit bilgileri seçildikten sonra, ödeme işlemi tamamlanmak üzere bankaya bilgi verilir. 

İmzapos üzerinden yapacağınız tüm tahsilatlar 3D Güvenlik Adımı ile desteklenir. Yani, müşterinin, telefonuna gelen ONAY mesajına olumlu cevap vermesi gerekir. Bu onay, Merkez Bankası ve Türk Hukuku tarafından kabul edilir. Önlemlerin tamamı, tüketicinin güvenle alışveriş yapabilmesi için geliştirilmiştir ve mevzuat değiştikçe yeni prosedürler eklenmektedir. 

SMS ve Link ile Ödeme alabiliyor olmanın en önemli özelliği, Üye İş Yeri’nin müşteriye ait kart ve kimlik bilgilerine erişmeden, gizlilik ve güvenlik sıkıntılarını daha başlamadan bitirmek ve tahsilatı hızlı ve pürüzsüz bir şekilde tamamlayabilmesidir. 

Pratik, Kullanışlı hesaplı sanal pos

Kurulum ücreti, verimsizlik bedeli ve diğer maliyetler İmzapos'da yok!

Ücretsiz Başvuru

Yıllık sanal pos kullanım ücreti, başvuru ve entegrasyon bedeli, verimsizlik ücreti gibi ücretler almıyoruz. Sektörünüze ve aylık ciro hacminize göre komisyon oranları ile çalışın avantajlı oranlardan faydalanın.

Kolay Ödeme

Türkiye’de faaliyet gösteren birçok kart programına sahip banka ve kredi kartından peşin ve taksitli ödeme alabilirsiniz.  İMZAPOS tarafından ertesi gün hesabınıza yatırılır.

Hızlı Başvuru

Herhangi bir abonelik ya da kurulum ücreti ödemeden, tüm banka ve kredi kart programları ile tek bir sözleşmede “ Online” ortamda onaylayarak, ön adımı tamamlanmış olursunuz. 

SPAM Kontrolü yapınız.

Başvuru sonrası Gelen E-Maile Dikkat!

e-tahsilat-sistemi

Başvurunuz Onaylandı !

işletmeniz için ilk başvuruyu yaptıktan sonra, Sistemimiz tarafından uygun görüldüğü taktirde. Başvuru da kullanmış olduğunuz “E-Mail” adresinize Ön başvurunuz onaylandı, E-Maili gelecektir.

Gelen E-Mail üzerinden başvuruyu tamamla butonuna basınız. Basmış olduğunuz linkin imzapos.com uzantısı olduğuna dikkat ediniz.  

Evraklar ilettikten sonra !

imzapos başvuru ekranında evraklarını eklemek için gerekli alanlar oluşturulmuş olup, Ekranda yükleyeceğiniz işletme evraklarınız için Png,Jpe ve Pdf form atında ekleyebilirsiniz. Dosyalarınızın boyutu maksimum 2MB’dır. 

Eğer evrak yükleme adımda zorlanır iseniz. Ekranda bulunan World ön kayıt formunu doldurarak, [email protected] email adresine iletebilirsiniz. 

İşletmeniz için Sanal Pos Başvuru adımını bu şekilde tamamlamış olacaksınız. 

VADELİ SANAL POS

0.86% 'dan başlayan komisyon oranı ile tanışın

İşletmeniz için gereken çalışma modellerine göre en düşük komisyon garantisi imzapos da, SMS ve E-posta ile link gönderme, API, ortak ödeme sayfası, İMZAPOS ödeme ekranı ve ihtiyacınıza göre banka ve kredi kartlarından 3D güvenlik adımı ile ödeme alabilirsiniz.

Pratik Ve Hesaplı Sanal pos

Banka ve kredi kartlarından ödeme almak için ihtiyacınız olan her şey İmzaPOS'ta!

İşletmesine değer katmak ve ileri taşımak isteyenler için fırsatlar yaratacak teknolojiler üretiyoruz.

Web Sitesinden Ödeme AL

Yıllık sanal pos kullanım ücreti, başvuru ve entegrasyon bedeli, verimsizlik ücreti yok.

Sektörünüze ve aylık ciro hacminize göre komisyon oranları ile çalışın avantajlı oranlardan faydalanın.

Ertesi Gün Ödeme

Türkiye’de faaliyet gösteren birçok kart programına sahip banka ve kredi kartından peşin ve taksitli ödeme alabilirsiniz.

Tüm ödemeleriniz İMZAPOS tarafından sonraki iş günü hesabınıza yatırılır.

Entegre Olduğumuz Bankalar

İMZA POS ile TR içerisinde yer alan anlaşmalı bankalar olan QNB Finansbank, TEB, Türkiye İş Bankası, Halk Bank, Kuveyt Türk, Garanti Bankası veya Ziraat Bankası arasından dilediğiniz kadarını seçebilir ve cihazınıza yükletebilirsiniz. 

Ödeme Kuruluşları

iQ Money, Sipay, Moka, Erpa, Param, Elekse, İPara, Paybyme, Paratika, N Kolay, Payzee.

prepad-card