odeme-erkranları

Mobil Pos I Üye iş yeri uygulaması.

Android Pos

İmzapos bayileri son kullanıcıları için mobil pos  ile ödeme almak oldukça güvenilir ve hızlı bir çözümdür. Bununla birlikte firmaların kendi temsilcilerinin kullandığı mobil ödeme alma sistemleri de mevcut olduğu gibi imzapos mobil pos uygulaması ile birlikte üye iş yeri uygulamamız ile 1 adım öndesiniz. 

Ertesi gün ödemelerde 1.65%'den başlayan komisyon oranları ile tanışın.

odeme-erkranları
web-sitesinden-odeme-al

Mobil Ödeme I Sanal Pos

Mobil Ödeme Alma Çeşitleri Nelerdir?

İMZA POS Mobil POS uygulaması ile siz de akıllı telefonunuzu mobil ödeme almak için üye iş yeri uygulamamızı kullanabilirsiniz.

e-tahsilat-sistemi

Üye iş yeri Avantajları!

İMZAPOS üye iş yerleri, müşterilerinin hizmetleri ya da ürünleri için her an ödeme yapmasına olanak verecek sistemlere ücretsiz sahip olurlar. Tüketicilerin satın alma alışkanlıkları ve satın alma yöntemleri çeşitlilik göstermektedir.

Akıllı telefonların (mobil cihazların) kullanımı ve internet erişimi dünyanın her yerinde yüksek oranda. Firmaların ödeme seçeneklerine çeşitlilik kazandırmak isteyen ödeme kuruluşları da internetten mobil ödeme ile alışveriş yapılması konusunda yenilikler sunmaktadır.

Mobil tahsilat farklı çeşitlerde gerçekleşebilir.

Son kullanıcı mobil cihazları: Her cep telefonunu yükleyecekleri bir mobil uygulama sayesinde mobil ödemeye hazır bir altyapı sunmak mümkündür.


Alışverişlerini mobil ödeme ile yapmak isteyen kullanıcılar alışveriş yapacakları kurumun sunduğu uygulama ya da uygulamaları akıllı cep telefonlarına yükler ve alışverişinin ödemesini tamamlar.


Firmanın ödeme almaya yetkili ekiplerinin kullandığı mobil cihazlar: Sahada ya da noktalarda hizmet veren veya ürün satan firma temsilcilerinin sahip olduğu mobil cihazları birer pos cihazına dönüştürüp internet üzerinden mobil ödeme aracı olarak kullanımı sağlanabilir. 


Alışverişini mobilden yapmak isteyen kullanıcılar herhangi bir uygulama indirmeye gerek duymadan akıllı cep telefonlarından ödeme yapabilir.

Sanal-pos-hizmeti

BAYİ TAHSİLAT PORTALI

İşletmenizin sahip olduğu İMZA POS avantajlarını bayilerinize sunarak satış avantajı sağlayın. Bayileriniz kredi kartı ile ödeme alarak, size olan cari ödemelerini kapatma imkanı sunun. Beklemeden nakitte kavuşun

Pratik, Kullanışlı hesaplı sanal pos

Kurulum Ücreti, Ek Ücretler İmzapos'da yok.

Ücretsiz Başvuru

Yıllık sanal pos kullanım ücreti, başvuru ve entegrasyon bedeli, verimsizlik ücreti gibi ücretler almıyoruz. Sektörünüze ve aylık ciro hacminize göre komisyon oranları ile çalışın avantajlı oranlardan faydalanın.

Kolay Ödeme

Türkiye’de faaliyet gösteren birçok kart programına sahip banka ve kredi kartından peşin ve taksitli ödeme alabilirsiniz.  İMZAPOS tarafından ertesi gün hesabınıza yatırılır.

Hızlı Başvuru

Herhangi bir abonelik ya da kurulum ücreti ödemeden, tüm banka ve kredi kart programları ile tek bir sözleşmede “Online” ortamda onaylayarak, ön adımı tamamlanmış olursunuz. 

İMZAPOS ÖZELLİKLER

Diğer firmalardan bizi ayıran özelliklerimizle, İşletmeniz için bir çok yeni teknoloji ile tanışın.  Sizde imzapos'un tüm ayrıcalıklarından yararlanmak  için detaylı bilgileri bakarak hemen başvuru yapabilirsiniz. 

İŞİNİZ İÇİN
E-TİCARET

Ürünlerinizi/hizmetlerinizi pazarlayabileceğiniz modüler yapıda (dilediğiniz özelliklerini kullanabildiğiniz) geliştirilmiş bir E-ticaret platformu arıyorsanız, İmzapos'un kendi E-ticaret yazılımı ile tanışın.

İŞİNİZ İÇİN
FİNANSAL RAPORLAMA

Tüm işlemlerinizi takip edebileceğiniz bu raporlama ekranlarına İMZAPOS Paneli'nden ulaşabileceğiniz gibi API’miz aracılığı ile paylaştığımız verileri kendi harici yazılımlarınıza entegre edebilirsiniz.

HIZLI ÖDEME İÇİN
ANDROİD POS

Android Pos üzerinden mal veya hizmet sattığınız iş yerinizde kredi kartından peşin veya taksitli işlem yaparak tahsilatı tamamlayabilirsiniz. QR ve NFC ile ödeme alabilir, işlemlerinizi hızlandırabilirsiniz.

SPAM Kontrolü yapınız.

Başvuru sonrası Gelen E-Maile Dikkat!

e-tahsilat-sistemi

Başvurunuz Onaylandı !

işletmeniz için ilk başvuruyu yaptıktan sonra, Sistemimiz tarafından uygun görüldüğü taktirde. Başvuru da kullanmış olduğunuz “E-Mail” adresinize Ön başvurunuz onaylandı, E-Maili gelecektir.

Gelen E-Mail üzerinden başvuruyu tamamla butonuna basınız. Basmış olduğunuz linkin imzapos.com uzantısı olduğuna dikkat ediniz.  

Evraklar ilettikten sonra !

imzapos başvuru ekranında evraklarını eklemek için gerekli alanlar oluşturulmuş olup, Ekranda yükleyeceğiniz işletme evraklarınız için Png,Jpe ve Pdf form atında ekleyebilirsiniz. Dosyalarınızın boyutu maksimum 2MB’dır. 

Eğer evrak yükleme adımda zorlanır iseniz. Ekranda bulunan World ön kayıt formunu doldurarak, [email protected] email adresine iletebilirsiniz. 

İşletmeniz için Sanal Pos Başvuru adımını bu şekilde tamamlamış olacaksınız. 

Pratik Ve Hesaplı Sanal pos

Banka ve kredi kartlarından ödeme almak için ihtiyacınız olan her şey İmzaPOS'ta!

İşletmesine değer katmak ve ileri taşımak isteyenler için fırsatlar yaratacak teknolojiler üretiyoruz.

Web Sitesinden Ödeme AL

Yıllık sanal pos kullanım ücreti, başvuru ve entegrasyon bedeli, verimsizlik ücreti yok.

Sektörünüze ve aylık ciro hacminize göre komisyon oranları ile çalışın avantajlı oranlardan faydalanın.

Ertesi Gün Ödeme

Türkiye’de faaliyet gösteren birçok kart programına sahip banka ve kredi kartından peşin ve taksitli ödeme alabilirsiniz.

Tüm ödemeleriniz İMZAPOS tarafından sonraki iş günü hesabınıza yatırılır.

Entegre Olduğumuz Bankalar

İMZA POS ile TR içerisinde yer alan anlaşmalı bankalar olan QNB Finansbank, TEB, Türkiye İş Bankası, Halk Bank, Kuveyt Türk, Garanti Bankası veya Ziraat Bankası arasından dilediğiniz kadarını seçebilir ve cihazınıza yükletebilirsiniz. 

Ödeme Kuruluşları

iQ Money, Sipay, Moka, Erpa, Param, Elekse, İPara, Paybyme, Paratika, N Kolay, Payzee.

prepad-card

Android Pos Hızlı Başvuru

Bir teknoloji firması olarak İmzapos'un sunduğu online ödeme hizmetlerini kullanarak sahadaki erişim alanınızı ve verimliliğinizi arttırın. Geliştirdiğimiz yazılımlar sayesinde, sizi rekabet içinde olduğunuz firmalardan ayıracak kozları elinize veriyoruz. Siz de bu ayrıcalıklardan yararlanmak istiyorsanız hemen başvuru yapabilirsiniz. 

1.55'den başlayan Oranlarla

Ertesi Gün Ödeme, Haftalık Ödeme, Aylık Ödeme Seçenekleri.

CAPTCHA Resmi