İMZAPOS Üye iş yerlerine %25 indirim

Sunduğu e-ticaret çözümleri ile sitenizi sıfırdan satışa hazır hale getiren iSoft shop, Satış geliştirme ve arama motoru kayıtlarına kadar tüm süreçleri sizin için yönetiyor. Hedef müşteri segmentinize ve marka konumlandırmanıza paralel olarak yol gösterici stratejiler oluşturuyor.

imzapos kampanya
İMZAPOS Üye iş yerlerine %20 indirim

Yenilikçi işletmelere akıllı E-ticaret Sistemi hizmeti sunan Bien Teknoloji Kobi; Fatura Takibi, Sipariş Takibi, Gelir-Gider Takibi,  Stok Takibi, Cari Hesap Takibi, E-Fatura & E-Arşiv Fatura özelliklerini imzapos üye işyerlerine özel %20 indirimle kullanma imkanı sağlıyor.

kampanya
Ön Muhasebe +
1000 Kontör 590 ₺

Ticari Bulut ile ön muhasebe işlerinizi basit ara yüzü ve çoklu kullanım modelleri ile hızlıca halledin. Ticari Bulut  imzapos iş birliği ile tek pakette E-Arşiv ve E-Fatura tek panelden yönetin. Müşteri sayfasından satış, iade, tahsilat, ekstre gibi o müşteri ile alakalı tüm işlemleriniz tek panelde.

İMZAPOS Üye iş yerlerine %30 indirim

Müşterilerine sunduğu Google Adwords hizmetleriyle web sitelerine daha çok ziyaretçi çekmelerini sağlayan 101 ITM Bilişim, iMZA POS üye iş yerlerine birçok avantajlar sunuyor. İMZA POS üye iş yerleri, 101 ITM Bilişim hizmetlerini 6 aylık paketlerde %25, 12 aylık paketlerde ise %30 indirimle kullanabiliyor.

imzapos kampanya
İMZAPOS Üye iş yerlerine %15 indirim

Yemek sektörü üzerine kurulmuş bir işletmeniz mi var? Siparişlerinizi telefon ile değilde online olarak mı almak istiyorsunuz? Hangi üründen ne kadar sipariş aldığınızı raporlamak mı istiyorsunuz? Şube modülü ile birlikte İşte E-TİCARET PANELİ bu soruların cevabını ve daha fazlasını karşılıyor.

imzapos kampanya
İMZAPOS Üye iş yerlerine %5 indirim

Araç kiralama akla gelince Türkiye'nin önde gelen araç kiralama şirketi olan Yolcu360 ile İMZAPOS üye işleri için %5 indirim den faydalanmak için, Araç vites tipini, Nereden hareket edeceğinizi, Nereye bırakılacağı ile birlikte kiralama süresini ilettik ten sonra uygun ve indirimli araç listeleri tarafınıza iletilecektir. 

*Yukarıdaki hizmetlerden yararlanmak istediğinizde email adresiniz ilgili çözüm ortağımız ile paylaşılmaktadır. Kişisel verilerinizin işlenmesi hakkındaki diğer bilgilere Gizlilik & Kişisel Veri Politikası’ndan ulaşabilirsiniz.