İMZAPOS

İmzapos yeni nesil sanal pos sistemidir. iSoft Shop Bünyesinde kurumsal güce sahip olan imzapos sanal pos hizmetleri B2B Alanında E-Tahsilat sistemlerinde TÜRKİYE’nin öncü şirketlerinden dir.

hakkimizda-zemin

SANAL

Toplamda 3000 Bayi ve Alt bayi yapısına sahip olup, Geliştirmiş olduğu Online E-tahsilat sistemleri için yenilikçi bir uygulama ile sizlere yenilenen altyapısı ve Mobil uygulamalarla yeni bir sanal pos çözümü sunmuştur.

sanal-pos-hizmetleri
skater.gif

POS

Geliştirilen yeni alt yapısı sayesinde Sanal Pos çözümlerinde ek olarak, Fiziksel Pos cihazı ile Tahsilatlarınızı online bir ortam getirmeden direkt olarak yapabilirsiniz.

450+

ANA BAYİ

18 İL DE AKTİF HİZMET

2550+

ALT BAYİ

TÜRKİYE GENELİ HİZMET AĞI

150+

SAAT BAŞI İŞLEM

SİZDE BAYİMİZ OLUN

Web Sitesinden Ödeme Al

iSoft Shop E-Ticaret Sistemleri ile 24 Saat içinde ödemelerinizi almaya hemen başlayın.

QR Kodla Ödeme Al

Üye iş yeri, müşteri uygulamasındaki QR kodu taratarak ödeme talebini sisteme girer. Bu ödeme bilgisi, müşterinin cep telefonuna bildirim olarak gider. 

SMS İle Ödeme Alma

İMZAPOS Online tahsilat sistemi aracılığı ile size ödeme yapacak müşterilerinize SMS ile göndereceğiniz bir bağlantı ile müşterileriniz banka kartı ve kredi kartından ödeme yapabilir

Stand Satışlarınızı Artırın

Hız ve pratikliğe en çok ihtiyaç duyduğunuz stant satışlarınızda artık yeni bir yardımcınız var! İMZAPOS mobil uygulamasından fiyatını ve Açıklamasını girerek, telefonunuzu bir POS cihazına dönüştürün ve ödemenizi Hemen alın.

TÜRKİYE'NİN İLK

CEP
POSU

Üye iş yeri onayınız tamamlandıktan sonra, Mobil pos cihazımızı da kullanma hakkına sahip olursunuz. Ek protokol vb. işlemlere maruz kalmadan, Mağazanızdaki gibi mobil pos cihazımızı rahatlıkla kullanabilirsiniz.  Yıllık Aidat, Verimsizlik bedeli Vb. Ek masraflar olmadan Tüm bankaları içinde barından Taşınabilir pos için başvuru yapabilir. Müşteri destek hattımızdan da bilgi alabilirsiniz.

Nasıl Sanal POS Sahibi Olursunuz?

İMZAPOS’un sunduğu Sanal POS altyapısını kullanmak için yapmanız gerekenler sırası ile aşağıda belirtilmiştir.


– İMZA POS başvuru süreci tamamlanmalı:  İMZA POS başvuru formu’nu dol durmanızın ardından evrak yükleme ve değerlendirme süreçlerinin ardından 1 iş günü içinde Sanal POS sahibi olabilirsiniz.


– Sanal POS destek ekibimiz tüm süreç boyunca Sanal POS entegrasyonu için size destek verir.


– Entegrasyon sonunda İMZA POS’u kullanmaya başlayabilirsiniz.
İMZA POS’a hemen başvurabilirsiniz.

imzapos-Sanal-Pos-Hizmetleri
imzapos-Sanal-Pos-Hizmetleri

Sanal POS Entegrasyonu Nedir!

E-Ticaret siteleri müşterilerinden kartla İnternet üzerinden ödeme almak için bir Sanal POS altyapısına sahip olmalıdır. E-ticaret Sanal POS entegrasyonu, E-ticaret sitelerinin Sanal POS sistemleriyle iletişimde olup kartlardan çekim yapmalarını sağlayan sistemleri siteleri için kullanmayı sağlar.

İMZAPOS'UN AYRICALIKLI DÜNYASINA GÖZ ATIN

ALTERNATİF ÖDEME ALMA

Eğer İMZA POS Sanal POS kullanıcıysanız, PAYALL Cüzdan kullanıcılarından, QR Kodla Ödeme, E-Para ile ödeme, Nakit ile ödeme alma yöntemlerine de sahipsiniz demektir.

imzapos-sanal-pos-hizmetleri

KISMİ ÖDEME I KISMİ İADE

İMZA POS'un kısmi ödeme ve kısmi iadelerle ilgili altyapısı ile, Kullanıcı paneliniz üzerinden Kısmı iade ve tam tutarı hemen geri ödeyebilirsiniz.

ÖDEME FORMU

İMZA POS olarak bir çok testlerin sonucunda güncel halini alan ödeme formumuzla, tüm kullanıcılarımıza ortak kullanımlı pratik bir çözümler sunuyoruz.

İŞLERİNİZİ BÜYÜTÜYORUZ

Siz değerli kullanıcılarımıza sunduğumuz, birebir destekten yararlanan avantajlı üye iş yerleri, satışlarını %14 artırıyor. Siz de İMZAPOS ve PAYALL cüzdan ile işlerinizi büyütüyoruz.

İMZAPOS NEDİR NASIL ÇALIŞIR!

üye İş yeri.

Ayrı ayrı sanal pos almak yerine imzapos tüm bankaları bir araya getirerek, Tek 1 platfromdan 12 Taksite kadar işlem yapma imkanı sizleri bekliyor..

mail-order-sistemi
mail-order-sistemi

YEP YENİ MAİL ORDER SİSTEMİ

PAYALL CÜZDAN İLE TANIŞIN

İMZAPOS ve PAYALL İş ortaklığı sayesinde. Güvenli ödeme dönemi de başlamış olup. Artık bayi ve alt bayilerinizden Mail Order formu doldurmanıza gerek kalmadan. Sanal cüzdan ile işlemlerinizi saniyeler içinde yapabilirsiniz . 

Üye iş yeri uygulamamız ve cüzdan uygulamamız sayesinde, Bayi ve alt bayilerinizle birlikte son kullanıcının da aklında herhangi bir soru işareti olmadan, Güvenli bir ortam ile bilgilerini paylaşmadan sadece Cüzdan uygulamasındaki ödeme onay ekranı sayesinde, işleminiz ve işlemleriniz için ek zaman kaybetmeden yapabilirsiniz.  

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız..

MÜŞTERİ YORUMLARI

İMZAPOS ilk günden beri sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi siz değerli müşterilerimiz ile paylaşmanın heyecanını duyuyor. 

imzapos üye iş yerleri

Harun Reşit Onay

Onay Plastik Yönetim Kurulu Üyesi

İMZAPOS ailesi ve yönetim kuruluna sistemlerimizdeki bayilik alt yapımıza kattığı değer ve yükü aldıkları için, azimle çalışan genç bir ekiple olmaktan şahsım ve şirketim adına teşekkür ederim. 

5/5
imzapos üye iş yerleri

Serkan Sertek

Sertek Bilişim Yönetim Kurulu Başkanı

Sektöre yabancı kaldığımız süreçte İMZAPOS ekibi ile tanışmamızdan sonra bizlere ve bayilerimize gösterdikleri ilgi için teşekkür ederiz. 

5/5
imzapos üye iş yerleri

Tayfun Sürücü

Evtim Yönetim Kurulu Üyesi

Alt bayilerimiz için kurdukları çözümlerde İMZA POS ekibine teşekkürü borç biliriz.

5/5

SABİT ÜCRET YOK
AYLIK ÜCRET YOK

Sizin için sunduğumuz avantajlı İMZAPOS Sanal POS oranlarına için başvuru yapın ve güvenli ödeme ile tanışın.