İMZAPOS İLE E-PARA DÖNEMİ

PARRA
YAKINDA

Tüm bankalara ait kredi ve banka kartlarınızı güvenle entegre ederek, anlaşmalı işletmelerde harcama yapabileceğiniz PayALL cüzdanda artık Parra e-Para hesabınızı da kullanabileceksiniz.

e-para

Parra; Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) tarafından onaylanmış, Birleşik Ödeme’ye ait olan bir elektronik para uygulamasıdır. e-Para hesabı Parra; kâğıt para ile gerçekleştireceğiniz birçok işlemi dijital ortamda kolaylıkla yapabilmenizi sağlar.

PayALL ile entegre ettiğiniz e-Para hesabınız Parra’ya anlaşmalı noktalardan nakit veya uygulama üzerinden kredi kartınız ile bakiye yüklemesi yaparak PayALL üye iş yerlerinde dilediğiniz gibi harcayabilirsiniz. Üstelik harcama yaptıkça hediye Parra’larınız hesabınıza yüklenecek. Kazandığınız Parra’ları da İMZAPOS ve PayALL üye iş yerlerinde gönlünüzce harcaya bileceksiniz.

Parra e-Para hesabınıza gelen transferleri limitler dahilinde anlaşmalı noktalardan çekebilirken, Parra hesabına sahip olan başka bir kişiye e-Para aktarımı da yapabilirsiniz. PayALL cüzdanınızı Parra ile doldurmanın avantajlarından faydalanmak için geç kalmayın!

Çok yakında yayında olacak Parra uygulamamız için cüzdan uygulamamızı hemen indirerek inanılmaz fırsatlarından hemen yararlanın

mail-order-sistemi
mail-order-sistemi

YEP YENİ MAİL ORDER SİSTEMİ

PAYALL CÜZDAN İLE TANIŞIN

İMZAPOS ve PAYALL İş ortaklığı sayesinde. Güvenli ödeme dönemi de başlamış olup. Artık bayi ve alt bayilerinizden Mail Order formu doldurmanıza gerek kalmadan. Sanal cüzdan ile işlemlerinizi saniyeler içinde yapabilirsiniz . 

Üye iş yeri uygulamamız ve cüzdan uygulamamız sayesinde, Bayi ve alt bayilerinizle birlikte son kullanıcının da aklında herhangi bir soru işareti olmadan, Güvenli bir ortam ile bilgilerini paylaşmadan sadece Cüzdan uygulamasındaki ödeme onay ekranı sayesinde, işleminiz ve işlemleriniz için ek zaman kaybetmeden yapabilirsiniz.  

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız..

İMZAPOS'UN AYRICALIKLI DÜNYASINA GÖZ ATIN

ALTERNATİF ÖDEME ALMA

Eğer İMZA POS Sanal POS kullanıcıysanız, PAYALL Cüzdan kullanıcılarından, QR Kodla Ödeme, E-Para ile ödeme, Nakit ile ödeme alma yöntemlerine de sahipsiniz demektir.

imzapos-sanal-pos-hizmetleri

KISMİ ÖDEME I KISMİ İADE

İMZA POS'un kısmi ödeme ve kısmi iadelerle ilgili altyapısı ile, Kullanıcı paneliniz üzerinden Kısmı iade ve tam tutarı hemen geri ödeyebilirsiniz.

ÖDEME FORMU

İMZA POS olarak bir çok testlerin sonucunda güncel halini alan ödeme formumuzla, tüm kullanıcılarımıza ortak kullanımlı pratik bir çözümler sunuyoruz.

İŞLERİNİZİ BÜYÜTÜYORUZ

Siz değerli kullanıcılarımıza sunduğumuz, birebir destekten yararlanan avantajlı üye iş yerleri, satışlarını %14 artırıyor. Siz de İMZAPOS ve PAYALL cüzdan ile işlerinizi büyütüyoruz.

İMZAPOS NEDİR NASIL ÇALIŞIR!

üye İş yeri.

Ayrı ayrı sanal pos almak yerine imzapos tüm bankaları bir araya getirerek, Tek 1 platfromdan 12 Taksite kadar işlem yapma imkanı sizleri bekliyor..

SABİT ÜCRET YOK
AYLIK ÜCRET YOK

Sizin için sunduğumuz avantajlı İMZAPOS Sanal POS oranlarına için başvuru yapın ve güvenli ödeme ile tanışın.

Web Sitesinden Ödeme Al

iSoft Shop E-Ticaret Sistemleri ile 24 Saat içinde ödemelerinizi almaya hemen başlayın.

Fiziksel Pos

İMZAPOS’da komisyon ve başvuru ücreti vermesiniz. Kimse sizin adınıza tahsilat yapmaz, ödeme doğrudan hesabına gelir.

SMS İle Ödeme Alma

İMZAPOS Online tahsilat sistemi aracılığı ile size ödeme yapacak müşterilerinize SMS ile göndereceğiniz bir bağlantı ile müşterileriniz banka kartı ve kredi kartından ödeme yapabilir

Stand Satışlarınızı Artırın

Hız ve pratikliğe en çok ihtiyaç duyduğunuz stant satışlarınızda artık yeni bir yardımcınız var! İMZAPOS mobil uygulamasından fiyatını ve Açıklamasını girerek, telefonunuzu bir POS cihazına dönüştürün ve ödemenizi Hemen alın.

Kolay ödeme

İMZAPOS ile her karttan kolayca ve doğrudan ödeme alırsınız.

Tamamen Ücretsiz

İMZAPOS'da komisyon ve başvuru ücreti vermesiniz. Kimse sizin adınıza tahsilat yapmaz, ödeme doğrudan hesabına gelir. 

odeme-al-uygulama